Медицина сьогодні отримала потужний розвиток. З'являються унікальні методики боротьби з важкими хворобами, лікарі успішно справляються з недугами, які раніше вважалися невиліковними. Проте, час, коли людство зуміє перемогти всі захворювання, настане ще не скоро. Як і раніше існує безліч неприємних недуг. Причому деякі стають поширенішими з кожним роком. Наприклад, урологи говорять про актуальність сечокам'яної хвороби. З цією проблемою стикається все більше людей. Насторожитися слід в разі болю в нижній ділянці живота (особливо при русі), частим позивам до сечовипускання, виділення крові.

Якщо ви підозрюєте, що у вас камені в сечовому міхурі лікування слід почати якомога швидше. Важливо знайти хорошого фахівця, який підбере для вас оптимальну стратегію позбавлення від хвороби. Лікуються камені за допомогою медикаментів, хірургічного втручання. Серед передових методів – літотрипсія. Він вважається набагато більш безпечним і нешкідливим, ніж операція. До того ж показує відмінні результати.

Інше захворювання, яке стало поширенішим в останні роки – варикоз. Багато хто вважає цю проблему косметичною, проте вона приносить дискомфорт пацієнту і може призвести до небезпечних наслідків. Причиною розширення вен може стати зайва вага (в тому числі при вагітності), дисбаланс гормонів в організмі, стиль життя. Іноді проблема є спадковою. У будь-якому випадку, слід провести узд периферичних вен і виявити її, поки недуга не перейшла на більш серйозну і важко виліковну стадію. Вирушати на обстеження краще відразу ж, як тільки відчуєте тяжкість і біль в ногах, помітите набряки.

Пройти дуплексне сканування і ультразвукову діагностику вам може запропонувати центр літотрипсії львів. Вартість послуг вказана на порталі компанії. Тут же ви можете записатися на прийом в режимі online.