Сьогодні дуже популярним в оформлені інтер'єру помешкань є стиль кантрі — народний стиль. В стилі кантрі вже оформлюють не тільки дачні будиночки, а і заміські садиби, міські квартири. Одним з головних елементів дизайну в цьому стилі є килим. Він обов'язково має бути різнобарвним з візерунком в етнічних мотивах.

Килими в Рівному на підлогу в стилі кантрі зараз користуються великою популярністю. Вони чудово виглядають не тільки в кімнатах, дизайн яких оформлено в селянському стилі, а й в стилі хай-тек, модерн, мінімалізм.

Де в м. Рівне придбати килим на підлогу в стилі кантрі?

Якщо ви бажаєте прикрасити кімнату килимом кантрі, можете не витрачати час марно на походеньки по магазинах килимів в Рівному. Зазвичай вибір такого роду виробів в магазинах обмежений і килими кантрі в них велика рідкість. Значний вибір килимів в стилі кантрі є в інтернет-магазині килимів http://marqis.com.ua. Компанія Marqis здійснює прямі поставки килимів від кращих виробників Італії та Нідерландів.

Вибір килимів на підлогу в стилі кантрі в магазині Marqis

Асортимент інтернет-магазину килимів Marqis налічує велику кількість килимів кантрі різної форми, розміру, фактури та кольору. Ви маєте можливість вибрати модель не тільки по зовнішньому вигляду, а і по ряду інших параметрів:

  • Технології виробництва. Це може бути як килим, виготовлений виключно ручним способом, так і витканий за допомогою інноваційних високотехнічних ткацьких верстатів. І ті, і інші моделі мають високу якість.
  • Видів матеріалу, використаних для виробництва. В магазині представлені моделі з натурального волокна — джуту, шовку, вовни, коноплі, а також з синтетичного. Моделі із синтетичного матеріалу більше підійдуть для тих, хто цінує практичність. Вони краще перуться, відштовхують вологу та бруд. Також їх варто придбати людям, які мають алергію, наприклад, на вовну. Але якщо є така можливість, краще надати перевагу моделям з натурального прядива. В них є якась душевність! А стиль кантрі як раз особливий своєю простотою та душевністю.
  • Вартістю. Ціна виробу залежить від способу виробництва, матеріалу та розміру.

Інтернет-магазин килимів Marqis також надає можливість своїм клієнтам замовити виготовлення килима за власним ескізом. В залежності від розміру, технології плетіння та складності візерунка, такий килим буде виготовлятися від двох тижнів до кількох місяців.

Як здійснити купівлю килима в інтернет-магазині килимів Marqis?

Придбати килим на підлогу кантрі в магазині Marqis може кожен житель Рівного та області. Для цього потрібно лише обрати відповідну модель, додати товар до «Корзини» та заповнити спеціальну форму. Або зателефонувати менеджерам магазину за вказаними на сайті телефонами.