машина в оренду львів

У ситуаціях, коли неможливо скористатися власним або громадським автотранспортом з яких-небудь причин, виручить оренда авто і компанії, що надають подібні послуги в різних варіаціях. Свобода пересування і комфорт клієнтів коштують набагато дорожче послуг прокату транспорту. Коли необхідна машина в оренду Львів, враховують деякі тонкощі, поради та відповіді. Найголовніше звернутися до серйозної компанії, яка знається на оренді автомобілів

Послуга оренди авто досить молода для вітчизняного ринку, але вже цілком сформована і здатна задовольнити різноманітні смаки замовників. Щоб визначитися з постачальником послуг оренди і виключити можливі ризики, потрібно врахувати деякі важливі моменти:

• Наявність у компанії власного автопарку з різноманітною лінійкою автомобілів від малолітражних моделей до позашляховиків і авто представницького класу;

• Можливий термін оренди авто і обмеження з географії поїздки і кілометражу;

• Надає компанія послуги прокату авто разом з водієм;

• Умови надання авто і його повернення, жорсткість контролю технічного стану, умови страхування, можливість викупу автомобіля;

• Чи передбачено в договорі пункти про громадянську та інших видах відповідальності;

• Можливість надання додаткового сервісу.

Отже, пошук компанії-орендодавця виходячи з конкретних потреб клієнта – один з найважливіших етапів на шляху до комфортного пересування на орендованих колесах.

Приймаючи авто за договором оренди, бажано оцінити його технічний стан і внести всі можливі особливості (видимі подряпини і т. д.) у спеціальну карту, видану пунктом прокату. Це зніме можливі спірні моменти в майбутньому.

Враховуючи особливості вітчизняних доріг, не зайвим буде звернути увагу на стан днища та ходової частини автомобіля. Відправившись, на далеку відстань на орендованому автомобілі, замовник повинен відчувати себе впевнено в тривалій поїздці.

При суворих часових рамках поїздки вибрати і забронювати авто в оренду краще заздалегідь. Крім того, важливо звернути увагу на список додаткових послуг, що надаються пунктом прокату. Наприклад, поважаюча себе компанія майже напевно надасть при автопрокаті дитяче крісло безкоштовно, так як безпека пасажирів та їх комфорт лежать у площині її прямих інтересів.

Таким чином, зручність автопрокату важко переоцінити в різних ситуаціях від службових відряджень до тимчасової недоступності особистого авто.