Ви прагнете створити єдине у своєму роді оригінальне весілля, що буде наповнене індивідуальними рисами? Ви не хочете, щоб Ваше весілля було таким, як у інших?

Зупинимось на кращих ідеях створення унікального весілля.

Якщо Ви хочете в день весілля не стояти осторонь від інших, кращий спосіб - це поставити свій власний унікальний знак на ньому. У багатьох традиційних весільних елементах Ви можете виразити себе, свій особливий стиль у найменших деталях.

Що ж для цього можна зробити?

Виберіть свою особливу тему весілля

Якщо Ви пара, яка прагне подорожей, додайте родзинку – прикрасьте зал індивідуальним декором власного виробництва ( у хід можуть піти: вирізані кусочки із старих газет, оригінальної форми карти, значки, прапори країн, де побували, або куди хочете вирушати). Якщо ж Ви мрієте про романтичне весілля, то не забувайте про тематику протягом усього святкування, свічки, романтична музика, багато квітів, сюрпризи для коханого(коханої). Якщо ж Ви пара, яка не може жити без пригод, розважте своїх гостей унікальним декором залу (сконцентруйте увагу на сюжеті улюбленої пригоди).

подарунки на весілля

Придумайте свої весільні традиції

У день весілля, чому б не придумати свої нетипові традиції? Забутьте, що Ви повинні робити, замість того, робіть те, що хочете робити. Ці зміни зроблять Ваше весілля трохи більш захоплюючим теж!

Надайте персональні імена кожному із гостей

Творчо розроблені кольорові листівки із іменами на столах можуть стати родзинкою вечора. Підпишіть листівки цікавими іменами (можна використовувати імена улюблених акторів, письменників, відомих співаків, учених та ін. поряд із справжніми іменами гостей).

Підходьте творчо до весільних розваг

Думки про класного ді-джея, жива музика і кольорові феєрверки були Вашими єдиними варіантами? В унікальному весіллі - можливості безмежні. Для того, щоб принести своєму весіллю ще більшої унікальності замовте для весілля джаз-оркестр, чарівного мага, німа, танцювальний балет та ін. При плануванні весільних розваг, думайте про свій унікальний стиль весілля - Ви будете вражені тим, що самі можете придумати.

Порадьтесь із професійними весільними організаторами, вони як ніхто інший можуть допомогти Вам у вирішенні усіх організаційних моментів та питань. Підходьте творчо, уявіть цей день та втілюйте уявлене в реальність.

Пам’ятайте, що щаслива молода пара є найкращою прикрасою весілля.