Для покупки потрібна банківська картка Visa або Master Card і паспорт. Прокладіть в пошуковику маршрут. Наприклад, вінниця хмельницький автобус і виберіть один із запропонованих рейсів, а також місце в автобусі. Далі натисніть «Оплатити» і введіть дані банківської картки. Відкрийте пошту, знайдіть лист від сайту http://naavtobuse.com.ua/ з квитком. Завантажте на робочий стіл і роздрукуйте. Детальна інструкція знаходиться на сайті.

Основні питання

Обов'язково роздруковувати квиток? Так, квиток потрібно роздруковувати. Якщо у вас не працює принтер, це можна зробити на автовокзалі.

Як поміняти квиток на іншу дату? Для цього спочатку потрібно повернути квиток. Зайдіть в особистий кабінет на сайті. Поряд з інформацією по білету кнопка «Повернення». Гроші надійдуть на карту, за якою ви придбали квиток, протягом декількох днів. Детальна інструкція знаходиться на сайті. Ви можете почекати їх або купити квиток в той же день.

Звідки йде автобус? Точне місце відправлення автобуса Ви можете дізнатися в інформації про рейс, після того, як виберете конкретний маршрут.

Можна провозити в автобусі тварин? Так, можна. Це зафіксовано в «Правилах перевезень пасажирів і багажу автомобільним транспортом та міським наземним електричним транспортом». Тварин мініатюрних порід провозять в клітці з глухим дном, обсяг якої не перевищує 120 см.

Потрібен квиток на тварин? Так, якщо мова йде про великих тварин. Наприклад, про сторожових собак і мисливських порід. Оскільки для них не передбачено спеціального проїзного квитка, треба купити багажний. Виняток становлять собаки-поводирі, яких можна перевозити безкоштовно.

Скільки коштує квиток на дитину? Можна безкоштовно провозити дитини до 5 років, якщо вона не займає окремого місця. Вартість квитка для дитини від 5 до 12 років становить 50% від дорослого квитка.