Отримати високоякісну освіту і стати затребуваним фахівцем – то до чого прагне кожен абітурієнт і учень випускних класів. Ще з дитинства батьки замислюються про вибір навчального закладу та спеціальності для своєї дитини. По мірі дорослішання підлітки самі обирають свій шлях.

Польща – країна, де навчання проходить легко і максимально доступно для кожного. Програма Освітаполь дозволяє іноземним студентам отримувати престижні дипломи, ставати фахівцями, знаходити гідних друзів і влаштуватися на бажану роботу. Саме від освіти прямо залежить можливість вибору професії, яка буде приносити не тільки достаток, але і задоволення. Післяв ідвідування лекцій та інтенсивних занять випускники можуть влаштовуватися на роботу в європейських компаніях. Також можна самостійно започаткувати і свою справу.

Якість навчання, доступність та інші переваги підтверджуються відгуками про Освітаполь, які присутні на офіційній сторінці компанії «osvitapol.info».

Вже більше тринадцяти років Оsvitapol активно функціонує та продовжує розширювати свої кордони. Безліч університетів Польщі є партнерами програми. Нарахувало понад 1550 спеціальностей, які входять в гуманітарні, технічні, економічні, медичні факультети. Також присутній факультет з назвою «інформаційні технології», який користується великим попитом серед більшості студентів.

Позитивними моментами Освітаполь є:

  • великий досвід роботи (більше тринадцяти років);
  • величезна популярність програми і велика кількість учасників (3500);
  • Польський Освітній Фонд присвоїв Освітаполь сертифікат «STUDY IN POLAND»;
  • гідна вартість та висока якість навчання;
  • цікаві лекції, наявність практичних занять які проводяться висококваліфікованими і грамотними викладачами;
  • надається працевлаштування кожному студенту;
  • присутня велика кількість позитивних відгуків від реальних учнів і випускників, які приїхали за отриманням освіти у Варшаву з інших країн.
  • консультації при виборі вузу (факультету) та спеціальності.

Завітавши на офіційну сторінку Освітаполь і ознайомившись з позитивними відгуками, кожен підліток та його родичі зможуть скласти свою думку і прийняти зважене рішення. Отримавши освіту з допомогою Освітаполь, кожен зможе не тільки влаштуватися на роботу своєї мрії, але і стати на крок ближче до створення власного бізнесу або відкриття компанії.