Різні комахи дуже заважають нам у побуті, вони розносять інфекції, кусають. Люди випробують усілякі способи, щоб позбутися цих комах. Перш ніж купувати електричні знищувачі комах, обов'язково потрібно враховувати особливості свого «ворога». Наприклад, бліх і клопів вищеописаними винищувачами вивести практично неможливо тому, що цих паразитів просто не вдасться залучити в пастку. Ефективними такі прилади будуть проти комах, що залучаються ультрафіолетовим світлом лампи – у разі приладу лампового типу, або проти тарганів, мурах і мокриць – у випадку покупки електричної пастки-будиночка.

Лампові знищувачі будуть найбільш ефективні проти літаючих комах (метеликів, мух, комарів і ін)

А ось електричні пастки-будиночки підходять для знищення повзаючих комах (тарганів, мурашок, мокриць).

 

Важливо не плутати електричні знищувачі комах з ультразвуковими відлякувачами. Останні більш або менш ефективні проти комарів, але абсолютно даремні проти тарганів, клопів, мурах і більшості інших комах.

Ультразвукові відлякувачі, на відміну від електричних знищувачів, неефективні проти тарганів, клопів і більшості інших комах.

Лампові електричні знищувачі дійсно дозволяють досить ефективно знищувати літаючих комах у приміщенні, за умови, що прилад обраний з урахуванням площі, яку потрібно захищати.

При невисокій чисельності тарганів та постійному оновленні приманки електронний знищувач-будиночок теж показує непогані результати, проте відчутний ефект зниження чисельності популяції може проявитися далеко не відразу, а лише через кілька днів.

Електронний знищувач-будиночок працює непогано, але досить-таки повільно.

А ось проти мурах така електрична пастка зазвичай виявляється не дуже ефективною, оскільки знищує лише робочих особин, які шукають, чим можна поживитися, в той час як матка в мурашнику продовжує активно відкладати все нові яйця.

Слід також враховувати, що при великій чисельності мошкари, наприклад, увечері на терасі, навіть потужний ламповий знищувач може не справлятися, і вас все одно можуть покусати комарі – в цьому випадку буває корисно поєднувати електричні знищувачі з жахливими засобами, наприклад, спіралями від комарів.

Що стосується електричних фумігаторів, то в цілому вони непогано справляються зі своїм завданням, знищуючи літаючих комах у приміщенні. А якщо включити такий фумігатор в замкненому шафі, то це допоможе позбутися не тільки від метеликів молі, але і від її личинок. Однак на тарганів, бліх, домашніх мурашок і, вже тим більше, на клопів фумігатори в більшості випадків не мають практично ніякого ефекту.