На сьогоднішній день всі будівельні гіпермаркети переповнені оздоблювальними матеріалами, які підійдуть для будь-якого гаманця і смаку. Особливо хочеться виділити серед них суміші декоративних штукатурок. Вони прості в експлуатації, здатні замаскувати дефекти і нерівності стін. До речі, якщо у вас немає часу на похід по магазинах, ви можете замовити покриття тут.

Готові оштукатурені стіни чудові і добре піддаються відмиванню. Багаті відтінки і різноманітні текстури штукатурок допомагають втілити в життя будь-які дизайнерські мрії. Популярними вважаються декоративна мармурова, структурна і венеціанська штукатурки. Їх сучасні види радують різноманіттям, ексклюзивністю та оригінальністю. Дана обробка може відтворити подобу тканин, мармуру, червоного дерева та інших матеріалів.

Декоративна штукатурка буде гармоніювати зі стилем арт-деко, класичним і модерн. Дана обробка відмінна в поєднанні практично з усіма видами меблів. Сучасні різновиди такої штукатурки створять високоякісний і привабливий інтер'єр. Подібні матеріали застосовують для додання поверхні особливої ​​структури, старіння, різних ефектів і малюнків.

Не забудьте купити і інвентар для роботи з розчином і підготовки стін. Ось сторінка, де є все необхідне. Інтернет-магазин vizytdecor.com.ua порадує користувачів не тільки багатим асортиментом, а й адекватними цінами.

З усього асортименту штучних обробок особливо виділяються венеціанські, структурні і фактурні штукатурки. Венеціанська створить палацовий тип інтер'єру. Вона підійде для облицювання в класичному стилі. Фактурні покриття зімітують зім'ятий папір або кору дерева і підійдуть для ліпнини. Структурна штукатурка, що представляє собою зернисту масу з домішками дрібного каміння, деревних волокон, підійде під інтер’єр ампір, шале, рококо.

Особливий рельєф допоможе відтворити на поверхні мармурова штукатурка. Вона дуже популярна із-зі легкого використання. Для зовнішньої обробки застосовують фасадну штукатурку, більш підходящу для роботи на вулиці. Стіни, оштукатурені таким чином, будуть водовідштовхувальними, морозостійкими і не піддаються грибку. Суміші штукатурок віглядають як пластичні, в'язкі, густі маси білого кольору.

Чи треба готувати стіну перед штукатурними роботами? Так, якщо поверхня має вади, краще її прогрунтувати. Купити ґрунтовку ви завжди можете на цьому сайті.

Готові структурні штукатурки не є однорідними, тому що вони містять в собі найдрібніші частинки слюди, граніту або піску. Після нанесення така обробка виходить рельєфною і оригінальною, через що вона і називається декоративною. Дані покриття стійкі до будь-яких температур, екологічні і довговічні.