Кожен громадянин нашої країни прекрасно знає, що прописка — сама необхідна річ, якщо Ви хочете жити і розвиватися в будь-якому місті Україні.

Дізнатися більше про отриманні прописки можна на propuska.com.ua

На сьогоднішній день, якщо у Вас немає власної нерухомості, існує два варіанти реєстрації у Львові за місцем проживання:

 - зафіксуватися на знімній квартирі (в такому випадку, це буде тимчасова прописка);

 - підшукати посередника, який допоможе Вам отримати постійну прописку.

Якщо вам потрібна прописка у Львові, то звернитеся за допомогою до нас.

Способи вирішення питання

У першому випадку, в принципі, процедура досить законна і не так вже важка. Згідно з українським законодавством, договір оренди є підставою для отримання подальшої прописки за вказаною адресою. Ось тільки йдуть на це далеко не всі орендодавці, тому що набагато дешевше і безклопітну здавати квартиру без якихось паперів. А при підписанні договору, доведеться ще платити державі 15% прибутку від оренди.

Але, обираючи цей шлях, Вам необхідно розуміти, що оренда з наступним пропискою обійдеться жильцю набагато дорожче середньоринкової ціни.

Якщо розглядати другий варіант розвитку подій, тут все трохи складніше. Для здійснення задуманого, Вам доведеться вдатися до допомоги юристів, або інших осіб, здатних провернути такі операції. В подібній справі вся суть процедури буде полягати в тому, що Вас пропишуть в реальну квартиру, на законних підставах, а проживати Ви можете в цей час де завгодно.

Якщо Вам краще підходить останній варіант, то при підборі житла варто звернути увагу на цінову політику пропонованих послуг в даній сфері.

За фактом, перша версія розвитку подій буде зручна для тих, кому необхідно і житло, і прописка. Наприклад, якщо Ви приїхали в місто на час навчання у Вузі, або за іншими обставинами тимчасового характеру, і хочете користуватися всіма привілеями звичайного громадянина.