Комп'ютерні ігри викликали неоднозначне ставлення суспільства, напевно, з самого початку їх виникнення. У чому тільки не звинувачували їх противники проведення часу за комп'ютером: і в тому, що там занадто багато жорстокості, і в тому, що вони здатні настільки «запасти в душу», що людина потрапить від них у залежність і перестане цікавитися чим-небудь ще, і в тому, що вони призводять до розумової деградації, і в безлічі інших жахливих речей, які зазвичай із задоволенням люблять обговорювати ЗМІ, роздуваючи проблему до вселенських масштабів. Батькам потрібно відсіювати погані ігри, обираючи дитині гру за віком, яка має певний сенс та вчить чомусь. На ігровому порталі http://es-area.net/igry-dlya-divchat.html ви знайдете гарну гру дівчинці чи хлопчику. 

Насправді, комп'ютерні ігри вже давно стали частиною сучасної культури, тому протестувати проти їх існування може тільки ханжа, який виступає проти прогресу взагалі. Однак це зовсім не означає, що батьки не повинні контролювати те, у що грають їх маленькі діти, пустивши на самоплив їх проведення часу. Необхідно розуміти, що ігри, як і книги, а також кіно, мають різну цільову аудиторію, і те, що чудово підійде 14-річному підлітку, може викликати нерозуміння й навіть страх у зовсім маленької дитини, який тільки почав знайомитися з комп'ютером. В даний час існує безліч навчальних ігор, які дозволять дитині не тільки відпочити, але і дізнатися щось нове для себе. Якщо говорити про ігри для зовсім маленьких дівчаток, то, звичайно ж, не можна обійти увагою спеціально створені для них міні-ігри, які дозволяють їм відчути себе дорослою, роблячи теж саме, що і робить мама — тільки не з взятими у неї речами, а зі своїми власними, хай поки і віртуальними. Одягалки, модняшки, ігри на приготування та інші цікаві ігри для дівчаток — це відмінна можливість в цікавій формі розповісти дівчатам про таких, здавалося б, зовсім не ігрових речі, як правила догляду за собою, підбір одягу відповідно з смаком, правила приготування страв та смачні рецепти.

Але підібравши для своєї дочки цікаві ігри, не варто забувати про те, що комп'ютер не повинен замінювати дитині справжню реальність, тому обов'язково простежте за тим, щоб вона не засиджувалася перед монітором занадто довго (для самих маленьких буде достатньо і 10-20 хвилин, на які якраз і розраховані подібні ігри). Краще запропонуйте дитині приготувати тільки що створену віртуальну страву на справжній кухні.