Головною перевагою кросівок від lacoste можна назвати водонепроникність. У сніжну пору і мокру дощову погоду можна сміливо вдягати все моделі цього бренду. Різним видам вовни також знайшлося місце серед матеріалів, з яких зроблені кросівки. Кросівки і кеды лакоста відрізнялися завжди високою якістю, доступною ціною і відмінною несучістю. Але часто трапляється, на жаль, що взуття саме знаменитих брендів на чорному ринку намагаються підробити, і Lacoste не є винятком.

Часом, оригінальність брендового товару буває важко визначити попри велику кількість фейкової продукції. Ще одна трудність в тому і полягає, що навіть на оригінальному товарі фірмовий логотип, що зображає «алігатора», може відрізнятися за своїм розташуванням і кольором. Проте, можна легко розпізнати підробку. Кілька основних ознак говорить про те, що взуття бренду Lacoste підроблене. Ціну товару можна розглядати в якості відмінного індикатора фейкового виготовлення. У недобросовісних магазинах ціна на підроблені кеди буде набагато нижче, ніж в інших магазинах / сайтах на аналогічну продукцію. На таких сайтах фотографії товарів запозичені з офіційного інтернет ресурсу компанії виробника або просто низької якості. Чітка інформація про основні характеристики і виробниках моделі відсутня на бирках. У назві бренду присутнім може бути незначне спотворення (наприклад: «Lacost», «Lokostе» і т.д.). Відрізняється підроблене взуття неакуратно зрізаними нитками, жорсткої тканиною, нерівними рядками і т.д.

У спеціалізованому магазині https://beshop.com.ua/catalog/krossovki/brand-is-lacoste/ все представлене ​​взуття Lacoste є уособленням елітарності, символом неповторності стилю і виключно оригінальне. У магазині в новому сезоні представлена ​​свіжа лінійка розробленого французьким брендом Lacoste витонченого спортивного взуття. Присутній традиційно повний комплект елегантних фірмових деталей, як завжди незмінною емблемою Lacoste прикрашена кожна пара взуття.