При наших технологіях нам досить часто доводиться в побуті стикатися з незручностями. Так, в містах часто, особливо в літній період, відключають гарячу воду. Це викликає великі проблеми у людей, які звикли до комфорту. Але, незважаючи на це, планові ремонти водоканалів комунальні служби затягують майже на місяць. Чи є спосіб уникнути труднощів? Звичайно, просто встановіть водонагрівач. Так, на це підуть якісь гроші, але це окупиться тим, що вам не доведеться залежати від відключень гарячої води.

Визначаємося з варіантами

Бойлер можна знайти в профільному техномаркеті, а можна просто замовити через інтернет. Наприклад, в каталогах на http://www.sokol.ua/boilers/gorenje/c362/v258/ представлені продуктивні агрегати від компанії Gorenje. Є в асортименті sokol.ua і варіанти техніки від інших брендів. Ціна на всі водонагрівачі досить лояльна - в цьому плані інтернет-маркети набагато зручніші звичайних салонів техніки. Залишається тільки визначитися з варіантом і оформити замовлення. Як же знайти потрібний водонагрівач?

Чи вистачить води?

Головний критерій вибору тут - обсяг бака. Важливо, щоб води вистачало на потреби всіх домочадців. Від цих показників і відштовхуйтесь при розрахунку потрібної ємності бойлера.

До речі, не варто брати занадто місткі агрегати - вони навряд чи помістяться у ванній.

А що із формою?

Виробники випускають два типи пристроїв - горизонтальні моделі і більш звичні нам вертикальні пристрої. Вибирати тут треба виходячи зі своїх переваг. Також варто врахувати специфіку ванної кімнати. Так, горизонтальний бойлер буде складніше розмістити – вам доведеться намагатися втиснути його між навісними шафками, поличками і етажерками. Вертикальний же агрегат більш практичний в цьому плані. Його можна встановити в одному з кутів і зберегти більше простору.

Чи не краще встановити проточний?

Так, здається, що проточний водонагрівач більш зручний в користуванні – він компактний, продуктивний і гріє воду безпосередньо в момент її використання. Однак і тут є свої недоліки. Наприклад, такий апарат не забезпечувати гарячою водою інші зони будинку - користуватися їй можна буде тільки в душі. Тому будьте готові мити посуд у крижаній воді.

Другий мінус – проточний апарат не дозволить вам зробити запас води. Так що, якщо її відключать, вам не вдасться прийняти душ або виконати справи по дому (провести прибирання, випрати речі або вимити посуд). Як бачите, накопичувальний бойлер в цьому плані виграє.

Вдалої покупки.