І золото, і срібло є благородними металами, але золото сприймається як більш «благородну». Ще б! Адже всім відомо, що золото коштує набагато дорожче. Хіба є переваги у срібла, крім його ціни? Виявляється є! Щоб розібратися в цьому питанні ми звернулися в інтернет магазин срібних прикрас.

Срібло міцніше золота. І з цього випливають два найважливіших для ювелірної сфери факту. По-перше, срібні вироби набагато важче випадково подряпати або зламати. А по-друге, з більш міцного металу можна виготовити більш витончені, ажурні, філігранні речі. Найтонша ланцюжок прослужить довгі роки, камінчик з колечка ніколи не випаде, а застібка на браслеті не зламається.

Гарні срібні каблучки ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Нерідко срібло краще підходить за стилем. Холодний блиск срібла — це колір денних прикрас. Зазвичай він краще поєднується з діловим костюмом, ніж з вечірньою сукнею, або з повсякденним одягом, ніж з святковим вбранням. Срібло можуть віддати перевагу і юні дівчата, підкреслюють свою витонченість тими найтоншими візерунками, які недоступні золотим виробам, і зрілі жінки, демонструють свою впевненість більш масивними прикрасами, не ризикуючи при цьому виглядати вульгарно, що так часто буває при використанні дуже великих золотих виробів.

Ну, і про ціну, звичайно теж потрібно сказати. Багато хто вважає, що стильні срібні підвіски виглядають дешево, але в дійсності це не зовсім так. Саме по собі срібло стоїть мало не в сто разів дешевше золота. Але ціна прикрас розрізняється всього в декілька разів. Це пов'язано і з вартістю роботи, і з тим, які ще метали додаються ювелірні сплави. Може бути і так, що срібне прикраса буде коштувати дорожче золотого. Нарешті, не спеціаліст по зовнішньому вигляду не зможе відрізнити срібло від платини, а вироби з останнього металу дуже дороги.

Але все це відноситься до якісної ювелірному сріблу. І якщо ви вирішили купити срібний кулон, кільце або сережки, то врахуйте наступного ро поради, щоб вибрати дійсно качесвтенное виріб.

Проба — це клеймо, яке показує скільки частин чистого срібла міститься в сплаві, з якого виготовлено прикрасу.

Число 1000 означатиме ідеально чисте срібло, без будь-яких включень. Коштувати такий метал буде дуже дорого, але для ювелірних цілей він виявиться зовсім невідповідним. Все, що вище йшлося про твердості срібних прикрас належить до ювелірних сплавів, а не до чистого срібла.