Сьогодні штори в інтер'єрі стали рідкістю - їх активно витісняють жалюзі і ролети. Як заявляють виробники останніх, з їх продукцією життя буде простіше. Дійсно, жалюзі легше мити, місця вони займають менше, не збирають пил. Але можливо іноді варто поступитися практичністю на користь естетики? Жодні жалюзі не зможуть за красою затьмарити тканини. Тому, якщо ви хочете створити унікальний антураж і додати атмосферности - шукайте штори на вікна. Цікаві варіанти портьєр вам може запропонувати інтернет-салон jakkard.com.ua. У його каталогах ви знайдете чудові рішення для всіх зон будинку. Залишається тільки підібрати полотна під оформлення і зайнятися декоруванням. Давайте розглянемо, які штори потрібні для інтер'єрів в сучасних стилях.

Поп-арт: більше експериментів

Це дизайн для сміливих і впевнених. Йому незнайомі стриманість і чіткість форм. Поєднання різних фактур, буйство фарб і змішання епох – таким повинен бути справжній поп-арт. Як же бути зі шторами? Підберіть щільні портьєри глибоких відтінків.

Які саме кольори вимагає поп-арт? Якщо вам потрібна контрастність – закажіть помаранчеві або червоні штори. Щоб, навпаки, трохи врівноважити оформлення, потрібні темні полотна.

До речі, замовте додатково ламбрекен в тон портьєр - це верхня горизонтальна драпірувальна смуга уздовж всього вікна. Пам'ятайте, що він не повинен бути занадто об'ємним.

Естетика і позичена: трохи Шеббі-шику

Відмінний варіант для тих, хто любить поностальгувати за «тими часами». Обшарпана краса – так коротко описують цей стиль дизайнери. Якими ж шторами допустимо прикрасити кімнату Шеббі шик?

Краще брати класичні розшиті портьєри. Вітається наявність кулисок, ламбрекенів, бахроми – це все додасть колориту. Такий дизайн шторів ви також знайдете в асортименті салону Jakkard. На порталі представлені не тільки готові полотна, але і аксесуари до них, так що ви можете доповнювати портьєри декоративними елементами на свій смак.

Само собою, що кольори повинні бути класичні. Наприклад, дуже вдало вписуються в Шеббі шик червоні і коричневі штори. Можна замовити і варіанти золотистих відтінків – це додасть кімнаті м'якості і затишку.

Що в підсумку?

Як бачите, штори будуть доречні в будь-якому інтер'єрі. Тому переходите на портал Jakkard і підбирайте ефектні портьєри, карнизи для штор і різноманітні аксесуари - це допоможе вам зробити кімнати вишуканими і стильними.

Успіхів.