Насправді модним сьогодні в односімейному житлі – є велике скління. А найкращий матеріал для рам величезних вікон – алюміній. Завдяки цьому архітектори можуть дати волю своїй фантазії і оформити склом навіть цілі стіни. Алюмінієві вікна, пропоновані на сайті https://perfect-okna.com.ua/all-windows/aluminum-windows/ також ідеально вписуються в прості, сучасні форми, тому іншого виходу немає – алюмінієві вироби повинні бути модними!

Сучасні металеві профілі можуть мати настільки хороші теплотехнічні параметри, що з успіхом використовуються в пасивному будівництві. Звинувачення, що алюмінієва рама означає втрати тепла, яке колись з’явилося, сьогодні абсолютно не відповідає дійсності.

Алюмінієві вікна мають ще одну особливість, яку важко не помітити – вони дорожчі за інші. Дорожче, а отже, менш доступне, можливо, також стає більш бажаним.

Найважливіший параметр вікон

Сучасне вікно має бути перш за все «теплим», а значить, не дозволяти теплу виходити з дому. Його теплоізоляція описується коефіцієнтом тепловіддачі Uw, який показує, скільки тепла виходить через вікно, через різницю температур всередині і зовні приміщення. Згідно з нормативними документами значення Uw вертикального вікна не може перевищувати 0,9 Вт/(м² · К). Ще зовсім недавно про такі вироби з дерева говорили, що вони енергоефективні, сьогодні це стандарт.

Велике алюмінієве вікно з виходом на терасу

Сьогодні алюмінієві вікна повинні бути теплими – все частіше стіна є просто вікном. Варто відзначити, що кожен з двох основних елементів, які входять до складу вікна, тобто рама і склопакет, має різну теплопроникність. І саме цей параметр, розрахований для готового, конкретного продукту, має зацікавити інвестора. Важливо, що одне і те ж скління може йти на раму з будь-якого матеріалу, тому відмінності між вікнами випливають насамперед з властивостей профілів.

Профіль, тобто каркас

Віконні профілі в основному виготовляються з трьох матеріалів:

  • пластику (ПВХ),
  • дерева,
  • алюмінію.

Найпопулярнішими і найдешевшими є пластикові. Каркаси з клеєного бруса цінуються за природність і жорсткість, що особливо важливо у разі великих терасових вікон. Однак вони дорожчі, важчі і вимагають обслуговування.

Алюмінієві профілі коштують найдорожче, але є найбільш жорсткими, довговічними і не потребують обслуговування. Їхня частка на ринку зростає. Теплі алюмінієві профілі призначені для житлового будівництва.