Дисбактеріоз - порушення, з яким рано чи пізно стикається кожна людина. Проблема, яка на перший погляд здається незначною, з часом може призвести до серйозних захворювань. Щоб не допустити розвитку бактеріальних інфекцій, слід постійно підтримувати мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Як це зробити, не зациклюючись і не приймаючи таблетки? Все дуже просто і, до того ж, смачно. Натуральні домашні йогурти при регулярному вживанні стають відмінними пробіотиками. Щоб їх приготувати знадобитися Закваска Йогурт, купити яку не складно в інтернеті або в аптеці.

Прості у використанні і дуже корисні закваски пропонує україно-італійська компанія Good Food. З їх допомогою ви можете приготувати натуральний йогурт вдома за одну ніч і насолоджуватися його ніжним смаком протягом тижня.

Чому йогурт допомагає при дисбактеріозі?

Ви напевно знаєте, що бактерії бувають “хорошими” і “поганими”. Точніше сказати “корисними” і “шкідливими” для організму людини. Корисні бактерії у великій кількості містяться в нашому організмі, допомагають перетравлювати їжу, засвоюватись корисним речовинам, підтримують імунітет, захищають нас від різних шкідливих елементів. Але, з ряду причин їх кількість може зменшуватися. Найбільш поширена - прийом антибіотиків. І в цьому випадку можливість виникнення ряду захворювань набагато вище. Це може бути зараження кишковою паличкою, різноманітними хворобами кишечника тощо.

Натуральний йогурт, як і інша кисломолочна продукція сповнена корисних бактерій, які, потрапляючи в організм з їжею, засвоюються дуже швидко і в повному обсязі.

Йогурт, приготований з закваски Good Food відрізняється підвищеною концентрацією корисних бактерій. Вчені спеціально складають «коктейлі», розрахований на досягнення певного ефекту. Зокрема, для боротьби з дисбактеріозом найкраще підійде йогурт «Пробіотик», хоча і інші варіанти будуть вельми корисними.

Закваски Good Food містять дуже велику кількість лактобактерій і біфідобактерій першого покоління, які ідентичні тим, що виробляє наш організм від природи. Прийом їх з їжею - найпростіший і ефективний спосіб. При цьому ви можете не переживати, що бактерій стане занадто багато - зайві наш організм просто виводить природним шляхом. Тож їжте на здоров'я і допомагайте своєму організму. На сайті Good Food ви можете дізнатися, як зробити йогурт у мультіварці або каструлі.

Скільки потрібно їсти йогурту для лікування дисбактеріозу?

Зважаючи на те, що це не ліки, чіткої схеми прийому немає, як і суворої кількості. Однак, на практиці, вчені лабораторій Good Food з'ясували, що відчутний ефект можна отримати при прийомі:

  • 100 мл / день - для малюків до 1 року;
  • 200 мл / день - для дітей 1 - 2 років;
  • 200 - 300 мл / день - для дітей старше 2 років;
  • по 200 мл двічі на день - для дітей від 7 років і дорослим.

Якщо дисбактеріоз виражений дуже сильно, ви можете не готувати йогурт, а їсти закваску, розчинивши її в 50 мл теплої води або молока. Це безпечно з 7 років по 1 пакетику двічі в день за півгодини до їжі або через годину після.

Італійські закваски для йогуртів - найдешевший, найкорисніший і найсмачніший спосіб боротьби з дисбактеріозом.