Багато хто в наш час виправдано задається питанням «Як вірно зробити вибір підвісної стелі ґрунтуючись на доступному бюджеті?». Чи є певні відмінності стель за вартістю, та від чого взагалі залежить ціна підвісної стелі. Давайте спробуємо розібратися разом із спеціалістами компанії KRAFT, українського виробника підвісних стель. Більше порад щодо вибору підвісної стелі за посиланням.

Що саме впливає на вартість підвісної стелі?

Підсумкова вартість тих чи інших різновидів підвісних стель буде залежати від величезної кількості різних чинників, що їх умовно поділяють на два типи. Перший тип – параметри, що впливають на будь-які види підвісних стель (на Т-профілі, грильято, рейкові стелі). Відповідно другий тип буде залежати від того чи іншого обраного виду підвісної стелі.

Більш детально про фактори, що впливають на вартість підвісних стель

Серед основних факторів, що в результаті суттєво впливають на вартість будь-якого виду підвісної стелі фахівці виділяють такі як:

  • Забарвлення видимої частини підвісної стелі. Іншими словами, мова йде про поверхні, що звернені до спостерігача, тобто що її можна побачити знизу. Багато хто не розуміє яким саме чином колір може вплинути на кінцеву вартість - і тут вирішальну роль відіграють додаткові витрати на фарбування. Правда все ж підвісні стелі виконані в стандартних кольорах матимуть максимально доступну вартість, в той час як в забарвлені в інші кольори по RAL або в текстуру дерева стелі вважаються додатковими витратами, що відповідно істотно піднімуть ціни на продукцію.

Самий економічний варіант – підвісні стелі в стандартних кольорах. Колірна гамма Т-профілю, грильято, кубоподібної та пластинчастої рейки виробництва KRAFT Deckensysteme включає в себе 5 найбільш популярних кольорів.

  • Конфігурація приміщення з підвісною стелею. Виходячи зі ступеня складності конфігурації того чи іншого приміщення, підсумкова ціна на підвісну стелю може істотно зрости в межах 10-15%. Іншими словами, якщо раптом в приміщеннях присутні найрізноманітніші колони, виступи з закругленими поверхнями тощо., необхідно враховувати, що в результаті великий відсоток Т-профілю, стельової плити, грильято або рейки може піти на підрізування. Плюс до всього автоматично зросте вартість за квадратний метр і складність монтажу.

Тому щоб заощадити, краще за все максимально зайнятися спрощенням конфігурації підвісної стелі.

  • Завчасний розрахунок освітлення. Як правило, даний пункт потрібно відносити до стель на базі Т-профілю, де є мінеральна плита або гіпсова плита, або грильято GLK (касетний). У таких підвісних стелях необхідно врахувати те, що для них використовуються світильники, які теж займають певний простір. Тому в місцях кріплення світильників можна виключити зі схеми монтажу додаткові комплектуючі для підвісної стелі. Прорахунок освітлення - процедура, яка допомагає позбутися будь-яких зайвих деталей. Компанія KRAFT Deckensysteme рекомендує використовувати для підвісних стель систему освітлення KRAFT Led.

Щоб більш детально дізнатися про вартість підвісних стель, її формування та наявність асортименту, зверніться в компанію KRAFT Deckensysteme Ukraine.

За матеріалами: kraftds.com