Лазерна епіляція, призначена для видалення небажаного волосся. Цей метод полягає у пошкодженні матриці волосся за допомогою лазерного випромінювання, яке поглинає меланін, що знаходиться в волоссі, і знаходяться в фазі зростання.

Проведена кваліфікованим персоналом із застосуванням відповідного лазера, лазерна епіляція Рівне дає очікувані результати. Лазер Multi Light Plus (IPL + RF) видаляє небажане волосся безконтактно, не пошкоджуючи при цьому шкіри.

Перша процедура, це оцінка стану шкіри досвідченим косметологом. Проводить він  огляд, оцінює стан і тип шкіри і тип волосся – від цих факторів залежить правильний підбір параметрів лазера.

Хоча такі методи, як видалення волосся одноразовою бритвою, воском або кремами для епіляції, є найбільш простими у виконанні, і ви можете використовувати їх, не виходячи з дому, є й інші способи ефективного позбавлення від волосся, що відрізняються набагато більшою кількістю переваг. Це все більш популярна лазерна епіляція, яка робиться сьогодні майже в кожному косметичному кабінеті.

За епіляцію з використанням лазера говорить по-перше, її тривалий ефект. Виконати операції в потрібній кількості серій (підібраній індивідуально косметологом), гарантує, що шкіра у обраному місці залишиться гладкою назавжди. Це призводить неоціненну зручністю і кінцеве позбавлення себе від небажаного волосся. Хоча процедура лазерної епіляції може здатися дорого, це тільки здається, висновок такої інвестиції є, безумовно, більш вигідно, ніж регулярні покупки бритв, кремів або пластирів з воском. Процедура має шанс звернутися до нас, вже через кілька років. Процедура лазерної епіляції вважається не інвазивною і безпечною. Якщо існують протипоказання для її виконання (наприклад, вагітність, епілепсія, металеві імплантати або кардіостимулятор), ви можете мати майже повну впевненість в тому, що для її ефективності і відсутності неприємних побічних ефектів, зрозуміло, крім типових для такого роду лікування, таких як почервоніння та ніжні печіння шкіри в межах поля терапії.

Епіляція лазером підходить для будь-якого типу краси і волосся. Приносить вражаючі результати, як у випадку людей з яскравим і ніжним ворсом, як і тих, хто стикається з волосся густим, темним. І дуже проблемним ця процедура рекомендується людям, страждаючим зокрема на гірсутизм, що проявляється виникненням небажаних волосся практично на будь-яких ділянках тіла. Як бачите, лазерна епіляція багатьма якостями перевершує зовсім домашні методи видалення волосся.