У великих та малих містах чимало будинків мають старі дахи, які не один раз ремонтувалися і вимагають або серйозного ремонту, або повної заміни. Остання процедура досить дороговартісна і важка, а тому на неї зважуються далеко не всі, так й проводити демонтаж і установку нового покриття треба швидко і під час теплої/сонячної погоди. Аби не витрачати лишні гроші, нерви та час, люди звертають увагу на можливість якісного утеплення даху.

Які матеріали використовуються для теплоізоляції даху?

  • Скловолоконні. Представники цього типу відомі непоганими теплозберігаючими властивостями, але низьким рівнем вогнестійкості та досить слабкими характеристиками жорсткості. Більш того, матеріал легко деформується та з часом може бути пошкодженим гризунами;

  • Мінераловатні. Виготовляються із натурального каменю та мають специфічну структуру, яка сприяє довговічності, пожежній безпеці та чудово захищає від негативного впливу вологи. Матеріали хоч і вважаються чудовими варіантами, але вони не дуже підходять для складних дахів, оскільки отримати ідеальний стик досить важко, а це означає зниження рівня теплоізоляції і можливість пропускання зовнішніх звуків;

  • Пінополіуретанові. Матеріал безшовний, тому прекрасно підходить як для рівних покрівель, так і для нестандартних. ППУ не поглинає вологу і не сприймається гризунами як дещо цікаве, більш того, ніякі грибки та паразити не цікавляться речовиною. Варіант підходить навіть для утеплення мансарди у формі купола. В результаті матеріал повністю заповнює всі стики, не піддається впливу вогню, відомий своєю довговічністю та приємною ціною, тому є доступним рішенням для багатьох поціновувачів якості.

Представники нашої компанії Сонарт знають всю специфіку роботи, тому підбирають найкращий матеріал згідно з індивідуальними особливостями кожного об’єкту. Нерідко під час виконання робіт спеціалісти використовують і , які мають певні вентиляційні зазори і дозволяють видаляти внутрішню вологість. Чудовим рішенням вважається мікро перфорована плівка, адже вона складається із трьох шарів: арматурна сітка, лавсанова смуга і поліетиленова плівка. Завдяки першому шару гарантується твердість, а другому і третьому – підвищуються тепло- і гідроізоляційні властивості.

Нерідко ремонтувати і додатково утеплювати доводиться і покриття комерційних будівель, саме для них пінополіуретанові матеріали вважаються найкращими, адже вони не тільки заповнюють навіть найменші тріщини, ще й можуть прослужити близько 50 років без необхідності періодичного корегування. Товщина шару покриття в декілька разів менша, порівняно з іншими матеріалами, тому подібне утеплення не матиме негативних наслідків для естетичності будівлі. Після використання ППУ отриманий шар поривається полімочевиною, яка захищає від прямих сонячних променів та в декілька разів покращує експлуатаційні характеристики матеріалу. Також, для більшої енергоефективності приміщень часто застосовують в комплексі а саме:

На роботу з поліуретаном йде дуже мало часу, тому команда фахівців виконає всі необхідні процедури досить швидко.