омолодження обличчя в домашніх умовах

Кожна жінка мріє в будь-якому віці виглядати молодою та привабливою. Але погана екологія, неправильне харчування, стреси та багато інших факторів негативно впливають на стан шкіри. В результаті з’являються зморшки, колір шкіри стає тьмяним, змінюються контури обличчя.

Та всього цього можна позбутися, якщо навчитися правильно доглядати за своєю шкірою та регулярно відвідувати косметолога. В салонах краси сьогодні запропонують великий перелік процедур, що дозволяють залишатися молодою максимально довго. Сюди відносяться різноманітні ін’єкційні методики, використання стовбурових клітин та інші. Тож розглянемо, що треба робити, аби завжди виглядати молодою.

Порада 1 – Очищення шкіри

Шкіру треба регулярно очищувати від декоративної косметики, часточок пилу та інших забруднень. Для цього треба підібрати косметичний засіб в залежності від типу шкіри.

Звичайно, лише домашнього догляду за шкірою буде недостатньо. Щоб обличчя виглядало молодим та привабливим, треба поєднувати домашні процедури з салонними. Центри естетичної медицини сьогодні пропонують різноманітні способи глибокого очищення шкіри: механічна, пілінг PRX, ультразвукова, комбінована чистка, атравматична чистка з використанням щадних кислот.

Порада 2 – Насичення шкіри корисними речовинами

Головним пунктом антивікових програм є використання сироваток чи інших засобів, що містять у своєму складі корисні речовини у великій концентрації. Завдяки спеціальним формулам активні компоненти швидко та без перешкод проникають навіть в глибокі шари епідермісу. Косметологи пропонують методики, що повертають молодість за короткий проміжок часу. В їх арсеналі велика кількість різноманітних процедур: апаратні, лазерні, ін’єкційні.

Порада 3 – Омолодження стовбуровими клітинами

Швидкий омолоджуючий ефект демонструє методика використання стовбурових клітин. Вона полягає у введенні в тканини шкіри власних стовбурових клітин людини, які здатні попередити старіння шкіри. Перевагою процедури є безпечність, адже використовується власний біоматеріал пацієнта. Цю послугу сьогодні пропонують декілька центрів регенеративної медицини, ми вибрали по відгукам Alpha Cell в Рівному.

лікування стовбуровими клітинами

Порада 4 – Догляд за шкірою навколо очей

Більшість людей насамперед звертає увагу на очі свого співрозмовника. Тому їм треба приділяти особливу увагу. Через те, що шкіра в цій ділянці обличчя дуже тонка, саме тут з’являються перші прояви старіння. В косметологічних центрах вам запропонують різноманітні ін’єкційні процедури, що дають майже миттєвий та тривалий ефект.

Порада 5 – Зволоження та живлення

При виборі антивікової косметики треба звертати увагу на її склад. Тут повинні бути гіалуронова кислота, ретинол, пептидний комплекс, рослинні стовбурові клітини, ніацинамід, заспокійливі олії. Підбирати косметичні засоби повинен професійний косметолог, який зможе оцінити стан та потреби шкіри.

Користуйтесь хоча б декількома порадами та зберігайте молодість!