Кожен історичний період відрізняється своїми стандартами краси. В сучасних умовах еталоном краси для дівчини вважається гладенька шкіра, без надмірного волосяного покриву. Додає чарівності жінкам і досконала засмага. Та чи сумісні, наприклад, солярій і лазерна епіляція, спробуємо розібратися в даній статті.

Можливі загрози

Чи можна робити епіляцію після солярію: все «за» і «проти»

Панянки, які вирішили позбутися «чагарників» на своєму прекрасному тілі, повинні запам’ятати просте правило — про солярій та й засмагу на сонці на час проведення лазерної епіляції прийдеться забути.
Лазерна епіляція пахв, бікіні, будь-яких ділянок робить шкіру занадто чутливою до подразників. Зовнішній шар — епідерміс потребує захисту від різного роду збудників, особливо сонячних променів. Що може відбутися, якщо людина знехтує порадами фахівців:

  • почервоніння шкіри;
  • свербіж;
  • пігментні плями;
  • опіки та механічні ушкодження деяких ділянок.

Такій же результат буде чекати представниць прекрасної статі, якщо вони спробують пройти процедуру одразу після солярію чи засмаги на сонці. Роздратування шкіри або навіть опіки — це можливий результат недбальства. Якщо вам пощастить, і з вашою шкірою не трапиться таких трансформацій, то ефект від сеансу буде незначний. Засмага знижує можливості епіляції.

Можливі загрози лазерної епиляції

Висновок простий: до лазерної епіляції чи після неї ходити в солярій чи приймати сонячні ванни не рекомендується. Після воскової депіляції засмагати можна через 5 днів.

Рекомендації

Рекомендації лазерної епіляції
Якщо ви зібрались на море, вирішили ліквідувати набридливу рослинність, краще дотримуйтесь кількох порад:

  • Пройдіть реабілітацію після процедури. Не можна засмагати, відвідувати солярій 7-14 днів. Час утримання треба обговорювати з лікарем-спеціалістом, який безпосередньо займається проведенням процедур.
  • Після сеансу, при перебуванні на вулиці, потрібно користуватись кремами, які захищають від сонця. Зволожуючі засоби також допоможуть швидше пройти процес реабілітації.
  • Зупиніться на одягу з натуральних матеріалів. Він не буде викликати зайвих подразнень на тілі.

Лазерна епіляція Lasermi — це можливість позбутися бридкої рослинності на досить тривалий період, отримати гладеньку, привабливу шкіру. Багато хто запитує, чи боляче робити лазерну епіляцію? Центр LaserMi дотримується трьох найважливіших принципів в своїй роботі: безболісно, безпечно, підходить всім! Тому проходьте процедуру, дотримуйтесь рекомендацій, а після засмагайте в своє задоволення.