Якщо вам потрібен універсальний косметичний засіб, який дозволить легко укладати зачіску, віск для волосся виправдає ваші очікування. Продукція цієї категорії призначена для волосся різної довжини та дозволяє надати йому об'єм, розгладити, а також підкреслити хвилі або локони. За допомогою воску можна створити художній безлад або гладку стильну зачіску. Волосся стає легким в укладанні, косметичний засіб підкреслює його форму та надає текстуру. Волосся також придбаває блиску - або матовості - залежно від того, який тип воску ви виберете. Інтернет-магазин Barbercompany пропонує подарунки для чоловіків серед котрих набори чоловічої доглядової косметики, набори для гоління, косметика для догляду за бородою та волоссям, та багато іншого.

Кому підходить віск для волосся

Віск для волосся особливо рекомендується людям з сухими та/або пошкодженим волоссям. Якщо у вас неслухняні пасма, які ніколи не виглядають так, як ви хочете, і їх складно приручити - віск допоможе розв’язати ваші проблеми. Якщо ваше волосся жорстке на дотик, тьмяне й пористе, віск - ідеальний засіб для нього. Косметика для чоловіків цієї категорії також рекомендується людям з в'юнким волоссям. Віск для волосся дуже добре формує локони й хвилі, підкреслюючи природну форму вашого волосся.

Чим відрізняється віск для волосся від іншої чоловічої косметики для укладання

Віск для волосся для чоловіків - це продукт, який допоможе укладати волосся, надати їм блиск та розгладити, - так само як помада або крем для волосся. Помади для волосся та глина також містять віск (воскові помади). Проте їх дія також ґрунтована на інших інгредієнтах.
У чоловічого воску для волосся дещо інше завдання, чим, наприклад, у помад. В основному вони використовуються для укладання та надання форми волоссю. Зачіска не так сильно фіксується. Волосся як і раніше слухняне - його можна, наприклад, розчесати рукою. Зачіска сприйнятлива, і якщо не переборщити, вона виглядає дуже природно. Якщо ви хочете додатково зміцнити волосся, що укладається воском, можна використати, наприклад, лак.
Чоловічий віск для волосся - дуже хороший продукт для новачків. Косметика для волосся цієї категорії рекомендується людям, що не мають досвіду укладки волосся. У продажу є віск з м'якою, кремоподібною та навіть рідкою консистенцією, що полегшує нанесення. Ви можете вільно експериментувати при нанесенні продукту. Просто необхідно пам'ятати, що не можна використовувати надто багато косметики. Вам також знадобиться шампунь для волосся, щоб видалити віск. Косметичний засіб не можна вичісувати з волосся, як лак.