Хоча балкон - порівняно маленьке і далеко не найважливіше приміщення в будинку, не варто його недооцінювати. Правильно організоване і красиво оформлений балконний простір стане заключним і яскравим штрихом в ремонті квартири, додасть йому цілісність і завершеність. Важливо тільки підібрати дійсно якісний обробний матеріал, який відмінно впорається з не зовсім звичайними умовами експлуатації. І кращого варіанту, ніж рідкі шпалери в цьому випадку годі й шукати.

рідкі шпалери на балконіБільш детально про особливості використання рідких шпалер на балконі можете почитати тут

Переваги використання рідких шпалер для обробки балконів

  • Стійкість до температурних коливань. Матеріал можна без побоювання застосовувати в приміщеннях без постійного опалення. Це і балкони, і лоджії, і дачі, і заміські будинки, і інші літні споруди. Шпалери зберігають свій привабливий вигляд, і відмінні експлуатаційні якості незалежно від температури навколишнього середовища.
  • Проста підготовка поверхонь. Перегородки і стіни балкона не потребують ретельного вирівнювання і підготовки перед нанесенням матеріалу. Покриття заповнює собою всі порожнечі і добре маскує всі нерівності і інші вади поверхонь.
  • Теплоізоляційні властивості. Рідкі шпалери зменшують процес теплопередачі і дозволяють сформувати більш комфортний мікроклімат в приміщенні і в холодну, і в теплу пору року.
  • Звукоізоляційні властивості. Завдяки своїй унікальній волокнисто-пористій структурі матеріал заглушає вуличний шум, не даючи йому проникати всередину приміщення.
  • Паропроникність. На відміну від більшості інших оздоблювальних матеріалів рідкі шпалери пропускають пар, що також сприяє поліпшенню внутрішніх кліматичних характеристик і перешкоджає розвитку грибка.
  • Антистатичні властивості. Покриття відштовхує пил, що дуже актуально для балкона, який стоїть на першій «лінії оборони» проти пилових частинок і різноманітного сміття, так і норовлять пробратися з вулиці в квартиру.
  • Можливість точкової реставрації. Обдерту, деформовану або просто забруднену ділянку можна намочити і заново розтерти, що дозволяє повністю усунути всі небажані сліди невдалої взаємодії з шпалерами.
  • Висока пожежна безпека. Привласнений матеріалу клас пожежної уможливлює його використання навіть в місцях, в яких в подальшому планується одночасне перебування великої кількості людей. Що вже говорити про балкони ?! Для оформлення цього невеликого приміщення рідкі шпалери підійдуть ще більше.

рідкі шпалери на балконіІдеї декорування балконного простору рідкими шпалерами

Візуально розширити невеликий балкон можна за допомогою шпалер світлих відтінків. При бажанні допускається їх комбінування з матеріалом більш насичених кольорів.

Останнім часом досить затребуваними стали різноманітні малюнки, що створюються за допомогою рідких шпалер. Ефектно і актуально в дизайні балкона виглядатимуть зображення дерев, квітів та інших представників флори.

Головне в цій справі - фантазія і готовність експериментувати!