Карпати – найдивовижніше місце у будь-яку пору року. Взимку тут справжній рай для поціновувачів активного відпочинку на снігових схилах, навесні можна милуватися пробудженням природи, влітку вдихати чисте гірське повітря насичене ароматами квітів, восени спостерігати як величні дерева перевдягаються з зеленого на золотий. Відпочинок в Карпатах - це ще й можливість краще познайомитися з культурою рідної землі, пізнати невідомі сторінки історії. Це місце, де кожен знайде заняття до душі.

Більшості українців при слові «Карпати» на думку одразу ж спадає гірськолижний курорт, який можна відвідати лише взимку. Насправді це не так. Влітку відпустка в цій місцевості буде не менш дивовижною та запам’ятається не гірше. Літні тури на Закарпаття від http://mixtour.lutsk.ua/ це можливість побачити квітучі полонини, унікальні дерева та рослини. Також на літо краще запланувати перший підйом на Говерлу. Під час сходження можна отримати чималу кількість приємних емоцій та яскравих вражень. А що може бути кращим в спекотний літній день за проведення часу біля води. В Карпатах слід зважитися на рафтинг по гірській річці. І хоча звучить це досить екстремально, але саме тут цей вид спорту та відпочинку достатньо безпечний та цікавий.

В горах Карпат є безліч водоспадів. Звичайно наші, українські, навряд чи зможуть позмагатися з всесвітньо відомими побратимами. Проте вони по-своєму чарівні. Прогулюючись гірськими стежками, можна побачити найрізноманітніші водоспади: від поодиноких тихих до високогірних повноводних. Найвідважніші туристи можуть навіть спробувати скупатися в них. Все це можна побачити замовивши екскурсії, подробиці яких можна побачити на http://mixtour.lutsk.ua/zakarpattia/.

Тури в Закарпаття це прекрасний привід оздоровитися, адже для мешканців промислових міст свіже гірське повітря необхідне хоча б раз на рік.

«Родзинка» Карпат

Взимку Меккою для туристів стає Буковель. Але він підходить для поціновувачів активного проведення часу. А ось для любителів релаксу в Карпатах є своя «родзинка» - термальні басейни. Найбільш відомий – комплекс «Термальні води Косино». Це справжній куточок раю на Закарпатті.
Існує декілька причин, чому Косино має відвідати кожен:

  • цілюща та корисна вода, яка надає загальний оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами і мікроелементами;
  • унікальні басейни — смарагдовий, «золотий кран здоров’я», ванна Кнайпа тощо;
  • королівські сауни з використанням натуральних аромомасел;
  • ідеальний курорт для всієї родини. Є спеціальний дитячий басейн з термальними водами, а влітку працює аквапарк;

Потрапляючи сюди практично відразу забуваються усі проблеми та негаразди. В Косино отримуєш не лише відпочинок та оздоровлення, а ще й враження та позитивні емоції. Неймовірні відчуття під час відвідин термальних джерел важко передати словами.