Київ – достатньо велике місто. І коли мова йде про пошук потрібного підприємства, закладу, то на даний процес доводиться тратити величезну кількість часу й сил. Сьогодні, завдяки новим технологіям, такий пошук можна значно спростити. Перейшовши за посиланням Locator.ua перед вами відкриється онлайн мапа компаній і послуг міста Київ. Сервіс Locator.ua пропонує вам величезну кількість можливостей, як для звичайного споживача, так і для досвідченого бізнесмена.

Наприклад, вам терміново потрібна хімчистка, салони краси чи готель. Ви просто вводите запит в Локатор і ресурс видає результати по відповідній локації: контактні дані, режим роботи, телефони, сайти. А онлайн карта відбиває точне місце й маршрут.

Locator.ua для користувачів у Києві

Наприклад, ви відпочиваєте в столиці чи заїхали по робочим питанням, і вас зненацька застали проблеми зі здоров’ям: раптово заболів зуб. Звісно, першим ділом ви переносите плани й займаєтесь пошуком найближчої стоматології. Тратити час на їзду по місту – не варіант, адже на кону ваше самопочуття й здоровий стан організму. Тут і прийде на допомогу Locator.ua: просто візьміть смартфон і швидко скористайтесь ресурсом. За лічені секунди ви вже будете знати:

  • розташування й адресу всіх стоматологічних клінік Києва, в тому числі, і найбільш наближених до вашого місця знаходження;
  • їх контактні номери телефонів;
  • сайт та інші електронні сторінки;
  • ціни, послуги й відгуки відвідувачів.

Що таке Locator для бізнесу?

Для власників бізнесу Locator.ua має особливі переваги. Адже в просуненні будь-якої компанії важливо поширювати інформацію про неї серед якомога більшої кількості людей. Як правило, досягнення цієї стратегічної мети потребує немалих затрат. Але, завдяки інтернет-платформі Locator, можна досягти такого результату абсолютно безкоштовно. Достатньо всього лише:

1. Опублікувати інформацію про своє підприємство на ресурсі, включаючи назву, адресу, контактні дані, сайт і режим роботи.

2. Вказати максимально точне місце розташування на карті.

І все! Найпростіші два кроки приведуть вас до росту впізнаваності бренду серед цільової аудиторії (адже запити вводять саме потенційно зацікавлені люди) і збільшенню трафіку на ваших електронних ресурсах.

Таким чином, Locator.ua економить ваш час, оптимізуючи пошуки, а також безпосередньо впливає на зростання прибутку ваших бізнес-проектів. Всі вищеперераховані переваги доступні й у місті Рівне, а також в усіх містах України.