Побутові кліматичні системи вже давно перестали бути чимось незвичайним. Зараз побутовий кондиціонер можна знайти у будь якій квартирі, будинку, чи офісному приміщенні. Адже цей тип приладів формує клімат в усьому приміщенні, потребує небагато електроенергії, та може не тільки охолоджувати, але й підігрівати приміщення.

Сучасні побутові кондиціонери — це не такі прості прилади. І треба розуміти, що сьогодні серед різноманіття від різних виробників, треба розуміти, як розумно обрати кондиціонер.

Як обрати

Побутовий кондиціонер зазвичай обирають для охолодження домашнього приміщення. Але перед тим як іти у магазин, та щось купувати. Розберіться із наступними параметрами.

  1. Чи має приміщення, для якого буде купуватись побутовий кондиціонер пряме сполучення із зовнішньою стіною.
  2. Яка реальна площа приміщення.

Адже, якщо це прохідна кімната що не має прямого сполучення із зовнішньою стіною, буде додаткова потреба у встановленні або мульти спліт системі, або у розрахунках для створення магістрального кабелю, що буде поєднувати блок охолодження із блоком розповсюдження.

А площа приміщення відповідає тому, який клас кліматичної техніки потрібно встановлювати. Більшість покупців роблять одну й ту саму помилку, обираючи кондиціонер із запасом. Так робити не можна. Адже якщо ви візьмете кондиціонер що розрахований на більшу площу, він буде витрачати значно більше фреону, що не дуже добре для вашого здоров’я, та охолоджувати приміщення не точно, що також не буде доброю ознакою.

Що стосується того, який фреон, чи тип двигуну використовується у кондиціонері. То це вже не первинні характеристики. Головне, це точно знати про сполучення побутового кондиціонеру із зовнішньою стіною та площею приміщення.

Де купити

Обрати гарний побутовий кондиціонер для власного користування можна в офіційного поставника у Львові — Магазині Wind!

В інтернет магазині можна обрати кондиціонер за будь якої потреби користуючись наступними характеристиками:

  • Ціновий фільтр.
  • Тип двигуну.
  • Тип кріплення.
  • Розмір опалюваного приміщення.
  • Потужність приладу.
  • Фірма виробник.
  • Додатковий функціонал.

Також у магазині Wind можна знайти не тільки побуутові, але й промислові або напівпромислові вирішення у вигляді готових кліматичних систем.

Про AirWind

Ми професійно займаємось кондиціонуванням у Львові на протязі 4 років.
Індивідуальний підхід і якість обслуговування приємно здивують кожного!