Душові кабіни користуються незмінною популярністю, тому що вони забезпечують швидке прийняття ванни з невеликою витратою води. Щоб час, проведений під душем, був дійсно приємним, варто придбати душовий піддон з литого мармуру, який не тільки забезпечать вам комфорт, але і прикрасить вашу ванну кімнату. Піддон для душа - ідеальний елемент для маленької ванної кімнати, але не тільки. Вашій увазі душові піддони на сайті Weston.com.ua представлені у великій різноманітності видів орігінальніх моделей з штучного каменю (литого мармуру), доступні в різних розмірах, що дозволяє легко знайти модель, яка відповідає розмірам вашої ванної кімнати.

Душові піддони виготовляють в шістьох розмірніх варіантах, це елегантна і дуже природна альтернатива душових піддонів з акрилу, сталі або кераміки. Відрізняється унікальною ефективною структурою і винятковими функціональними властивостями, що надає душовій кабіні і всій ванній кімнаті елегантний і вишуканий, але в той же час мінімалістичний і природний вигляд.

Особливості:

  • пориста поверхня запобігає ковзанню, камінь заглушає звук падаючої води і акумулює тепло.
  • надзвичайно міцна поверхня, стійкість до пошкоджень, витримує тиск і його легко містити в чистоті.
  • елегантний вигляд і великі можливості компоновки.
  • поверхня каменю володіє антибактеріальними властивостями, тому, якщо гігієна є пріоритетом, це ідеальний варіант для вас і ваших близьких. Душовий піддон з штучного мармуру легко і швидко зібрати. Процес складання мало чим відрізняється від монтажу традиційного акрилового піддону для душа. Його можна встановити прямо на підлогу або трохи нижче його рівня, щоб він ідеально «зливався» з підлогою.

Як доглядати за піддоном з каменю?

Піддон для душа з каменю зазвичай легко держати в чистоті завдяки властивостям сировини. Щоб уникнути стійких, старих і стійких забруднень регулярно очищайте поверхню душового піддону м'якою тканиною, змоченою м'яким миючим засобом, наприклад рідиною для миття посуду, а потім ретельно промийте водою.

Переваги покупки:

Сьогодні таку покупку як душовий піддон з каменю може дозволити собі практично кожен, адже ціни доступні, а можливість замовити піддон необхідного розміру, з огляду на всі вимоги і побажання, роблять покупку вигідною з усіх боків.