Для обробки інтер'єрів, з'являється все більше нових інноваційних матеріалів, які не поступаються по довговічності і міцності класичних елементів декору. Однак нерідко інновації поєднуються з традиційними матеріалами, пропонуючи покупцям покриття, така коркова підкладка (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/probkovaja-podlozhka/) об'єднує в собі все найкраще від природи і прогресу. Таким підлоговим покриттям може по праву вважатися коркове покриття, яке можна купити в салоні онлайн або безпосередньо у магазині.

Що ж таке коркове покриття?

Корок - один з найбільш натуральних матеріалів, що використовується в інтер'єрах наших квартир. Коркова підлога go4cork купити (http://ganok.com.ua/probkovyy-pol-go4cork/) екологічно чиста і створює приємну атмосферу тепла і затишку. Виготовляють це покриття з однойменного, коркового дуба, точніше, з його кори. Особливістю цієї рослини є те, що вона має здатність регенерувати, а також живе кілька сотень років. Завдяки здатності до регенерації, з одного дерева збирають до 20 "врожаїв" цього цінного матеріалу.

Переваги коркового покриття

Коркове покриття є гіпоалергенним, ортопедичним, екологічним, не має сторонніх запахів і не подобається шкідникам. Перевагою такої підлоги є також і чудова звукоізоляція. Завдяки пористій структурі, коркове покриття, як ніяке інше, здатне поглинати вібрації і звукові хвилі. Також особливістю структури є те, що корок – це надзвичайно теплі будівельні матеріали львів (http://ganok.com.ua/). Іншою унікальною особливістю є простота у догляді. Плями можна побороти звичайною губкою.

Способи використання коркового покриття

Звичайно, на ринку присутні і більш "монументальні" підлогові покриття. Наприклад, масивна дошка, або навіть ламінат, особливо високого класу. Корковий вигляд покриття краще всього підходить для влаштування підлоги в дитячій кімнаті. Хоча пробка добре уживається на кухні, спальні і навіть балконі.