Швидкі позики - зручний варіант для людей, яким потрібно негайно отримати гроші на карту для термінових потреб. Головною перевагою онлайн позики є те, що вам не потрібно буде відвідувати відділення кредитних бюро або призначати зустріч з представником банку. Щоб отримати позику для людей з тимчасовими фінансовими труднощами, достатньо заповнити коротку заявку. Для цього вам знадобиться тільки мати при собі посвідчення особи.

Є кредитні компанії, які надають гроші людям в борг і весь процес відбувається через Інтернет. Це зручне рішення, тому що позику до зарплати можна отримати набагато швидше, ніж традиційним способом. Процес підтвердження кредиту, тобто обробка заявки і винесення позитивного рішення, здійснюється повністю автоматизованими системами. Обрані вами кредитори надають вам грошові кошти протягом 15 хвилин після заповнення заявки.

Основні переваги небанківських кредитів, які переважують банківські, - це швидкість виплати. У банку, після надання великої кількості документів, в тому числі довідки з місця роботи, виписок з банківського рахунку і ряду інших, вам доведеться чекати рішення до декількох днів. Для когось той час матиме вирішальне значення. У такій ситуації краще звернутися за небанківської позикою. Компанії, що займають гроші, зазвичай не вимагають виконання додаткових формальностей. Все, що вам потрібно, це телефон або комп'ютер з доступом в Інтернет, і кредит може бути зарахований на ваш банківський рахунок всього за 15 хвилин.

Весь процес відбувається швидше, ніж процес видачі кредиту в традиційному банку, і досить тільки основних даних з ID-карти. Отримується миттєва позика на карту не виходячи з дому, що дає безліч переваг. Серед іншого, для людей, які живуть, наприклад, в сільській місцевості або далеко від великих міст поїздка в банк або філія кредитної компанії займає до декількох годин. Це час можна заощадити і витратити на інші, більш цікаві заняття.

Кредити до зарплати людям без підтвердженого доходу

Хоча не всі компанії надають позики безробітним, така позика можлива навіть для тих, хто має борги. Зазвичай така людина отримує різного роду пільги, наприклад від служби зайнятості або має підробітку. У цьому випадку можливе отримання кредиту. Якщо клієнт не отримує ніяких пільг, або доходів від служби зайнятості, в заяві слід вказати інше джерело доходу. Якщо ви вибираєте «інше джерело доходу», він повинен бути описаний і указана сума, яку ви отримуєте в середньому щомісяця. Якщо ви відзначаєте в анкеті «Безробітний», вкажіть, чи зареєстровані ви в службі зайнятості, якщо так, то коли. Також необхідно надати інформацію, чи працювали ви раніше.

Однією зі стандартних процедур при видачі кредиту в багатьох компаніях є телефонний дзвінок клієнту для підтвердження даних, наданих їм в заявці. Однак є компанії, які не вимагають такої перевірки. Їх спосіб перевірити номер телефону клієнта - запросити 4- або 6-значний код, надісланий по SMS.

На що можна отримати грошові кошти отримані через Інтернет? Дослідження показують, що українці найчастіше витрачають додаткові гроші на ремонт квартири, несподіваний ремонт автомобіля, збір дитини до школи або організацію особливих свят. Надлишки по кредиту найчастіше витрачаються на непередбачені витрати. Якщо хтось працює таксистом і не може дозволити собі полагодити машину, то йому необхідно отримати позику, інакше він втратить джерело доходу. Точно так само не можуть чекати такі речі, як дах, що протікає або зламаний холодильник. Такі речі, як базовий шкільний набір, також необхідні, і вам часто потрібні додаткові гроші, особливо якщо у вас кілька дітей. В цьому випадку небанківська позика без надання довідок і додаткових перевірок може виявитися необхідністю.