Еротичний масаж існує уже сотні років і за цей час встиг наростити масу міфів навколо себе. Найчастіше такі міфи розповсюджують люди, які не обізнані в тонкощах процедури еромасажу.

  • Салони еротичного масажу — це борделі під прикриттям.

На жаль, це найпопулярніший міф серед тих, хто переконаний, що подарувати неземне задоволення можна лише шляхом статевого акту. Насправді чарівні масажистки озброєні іншими інструментами для задоволення: умілі руки та навички, досвід та техніки масажу, які перевірені поколіннями.

  • Масажистки набрані по оголошенню без досвіду та необхідних знань, лиш би були гарними.

Безумовно, зовнішній вигляд дівчат є одним з найважливіших критеріїв відбору, але не головними. Без необхідних знань техніки масажу, особливостей збудження чоловіків та жінок, правил стимуляції чутливих зон тіла неможливо досягти цілі еромасажу — повного розслаблення та насолоди клієнта. Саме тому, усі дівчата регулярно проходять курси, для покращення своїх професійних здібностей.

  • Це небезпечно.

Кожнен працівник салону регулярно проходить медичний огляд та недопускається до роботи при ознаках хвороби. Тому Ви можете бути впевненими, що не захворієте на будь-яку хворобу після сеансу масажу. Приміщення та меблі дезінфікуються після кожного відвідувача, а рушники та білизна змінюється на чисту. Масажний салон "Імперія" гарантує чистоту, комфорт та безпечність приміщень, в яких проводяться процедури.

  • Салон еротичного масажу — це зона для чоловіків.

Так, більшість відвідувачів салону це чоловіки. Проте, як показує практика, жінки також не проти зняти напруження після важкого робочого дня за допомогою еромасажу. Еротичний масаж Рівне можливий і для закоханих пар за участю професійної масажистки. Це стане справжнім відкриттям для сімейної пари, яке подарує нові враження та допоможе краще пізнати один одного.

  • Еротичний масаж не приносить жодної користі.

Процедура еротичного масажу має розслабляючий ефект, знімає напругу та сприяє зниженню стресу. Так як в основі еромасажу лежать основні техніки класичного масажу, то можна говорити і про позитивний вплив на шкіру, м'язи, внутрішні органи та покращення кровообігу.

Масажний салон "Імперія"

https://empire-massage.rivne.ua 

м. Рівне, вул. Дубенська, 7

097 93 09 220