Поряд з динамічним розвитком міста Львова, все більше і більше компаній зацікавлені в створенні бізнесу у місті. Для таких інвестицій необхідні, перш за все, адекватні приміщення. Багато хороші місця вже зайняті, покупка власного приміщення під офіс - це значні витрати. Хорошою альтернативою є - оренда офісних приміщень з готовим функціональним поділом. Бізнес парк «Оптіма Плаза» розташований за адресою: Львів, Наукова, 7Б - це сучасна будівля, спроектована та побудовали відповідно до світовіх стандартів организации та функціонування офісних центрів. На сайті: https://optima-plaza.com.ua/7b/ представлені офісні центри Львів, на порталі можна більш детально ознайомитися з розташуванням, інфраструктурою та умовами оренди. Виберіть свій офіс сьогодні. Ми пропонуємо найкраще простір - для найвимогливіших клієнтів.

Чому варто скористатися пропозицією оренди?

1. Офісний центр бізнес класу на вулиці Наукова, 7Б може запропонувати офісні приміщення класу «B +».

2. Офісні приміщення найвищого стандарту зручні, функціональні і, що дуже важливо, універсальні. Всі приміщення спроектовані таким чином, щоб можна було розділити і організувати простір, що відповідає очікуванням навіть найвимогливіших клієнтів. Галерея допоможе більш детально ознайомитися з простором.

3. В залежності від потреб вашої компанії, ви можете вибрати приміщення різної площі, але завжди в ідеальному стані і готове до заселення. Всі приміщення корпусів ма ють сучасне оздоблення.

4. Усі пропоновані в оренду офіси розташовані в безпосередній близькості від зупинок громадського транспорту. Тут організовано паркінг.

Якщо будь-яка з пропозицій, представлених на нашому сайті, викликало у вас інтерес, зв'яжіться з нами по телефону.