В період епідемій та сезонної захворюваності слід особливу увагу приділити своєму імунітету. Збільшити опірні силу організму й тим самим знизити ризик сезонної захворюваності допоможуть спеціальні бактеріальні закваски Vivo, а також корисні пробіотики. Поспішайте, адже тільки зараз ви можете придбати необхідні товари з вражаючою знижкою – у нас стартувала чорна п’ятниця від VIVO! А це означає, що придбати закваски можна з 25%-ю знижкою, пробіотики – з 30%-ю!

Закваски «Віво»: чому варто обрати?

Знижки на чорну п’ятницю – гарний привід придбати корисні добавки за найсприятливішими цінами. Закваски Vivo – корисний продукт як для дорослих, так і для дітей. Адже вони  не містять шкідливих інгредієнтів та цукру. З такими заквасками ви маєте можливість весь час вживати найсвіжіший та найкорисніший йогурт власного приготування. В ньому – міститься багато білка та корисних бактерій, які укріплюють імунітет. А приємний натуральний смак неодмінно сподобається всім членам родини!

Пробіотики на варті вашого здоров’я

Пробіотики варто приймати не тільки при дисбактеріозі чи розладах кишківника. Ці невеличкі капсули містять дуже багато корисних бактерій у великій концентрації, які захищають ЖКТ, а також сприяють виробленню інтерферону, що зменшує вірогідність розвитку простудних і вірусних захворювань.

Актуально приймати пробіотичні препарати під час незбалансованого харчування та прийому лікарських засобів, особливо антибіотиків, адже все це може стати причиною розладу травлення і розвитку дисбактеріозу. З капсулами «Вівокапс» ви і ваша родина надійно захищені від будь-яких неприємностей. Ці пробіотики не мають протипоказань (можна вживати дітям від 3 років), пройшли всі необхідні випробування і підходять навіть тим, хто має лактозну непереносимість.

Умови акції

Акція на ЧП – гарна можливість запастися необхідними корисними препаратами для всієї родини за неймовірними знижками. Тільки в ці дні кожному покупцеві, незалежно від обсягу покупки, надаються унікальні та неймовірні знижки. Встигніть придбати закваски Vivo на 25 % дешевше, ніж зазвичай! Також не забудьте купити пробіотики з максимальною вигодою – на цілих 30 % дешевше від звичайної вартості. Поспішайте, адже акція триває всього тиждень!