Стабільна напруга має велике значення при відхиленнях параметрів напруги в мережі і це досягається за допомогою стабілізатора напруги, який призначений для підтримки заданої постійної напруги на виході. Окремі моделі працюють на основі негативного зворотного зв'язку, тому вони стійкі до більшості стрибків напруги в досить великому діапазоні. Варто познайомитися з ними ближче, оскільки їх використання в деяких випадках абсолютно необхідно. Компанія ПП Правильне електроживлення пропонує великий вибір стабілізаторів напруги таких відомих виробників як: Volter, LVT, Awattom, Елекс, Мережик, Укртехнологія, Luxeon, Sinpro та ін. На сайті, тут про стабілізатори напруги можна дізнатися корисну інформацію і вибрати підходящій варіант від вітчизняних та зарубіжних виробників з урахуванням необхідних параметрів і сфери застосування.

У каталозі представлені моделі різних типів:

  • Стабілізатори напруги 5000-35000 ВА.
  • Стабілізатори напруги 300-5000 ВА.
  • Тріфазні стабілізатори напруги 380 В.

Чому варто купити стабілізатор напруги?

Призначення стабілізатора - надійний захист від перепадів напруги. Стабілізатори напруги мають широкий спектр застосування. Вони можуть використовуватися як в будинках, квартирах, офісах, так і на виробництвах і в промисловому секторі. Допомагають заощаджувати електроенергію, завдяки тому, що працюють без перебою у штатному режимі. Коливання напруги і перебої в подачі електроенергії можуть вплинути на техніку, обладнання та прилади з ризиком того, що вони вийдуть з ладу. При виборі варто вибирати стабілізатор напруги більшої потужності, щоб уникнути ризику перевантаження.

Чому обирають нас?

  • Ми поєднуємо комплексне обслуговування з новітніми технологіями і орієнтуємося на потреби клієнтів. Пропонує великий вибір обладнання для різних завдань з описом технічних характеристик, що полегшує вибір.
  • Гарантуємо вигідні ціни з безкоштовною доставкою обладнання по всій Україні.
  • Здійснюємо безкоштовно монтаж стабілізаторів напруги.

Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку прямо ця година. Наші інженери з радістю дадуть відповідь на ваші додаткові запитання, допоможуть вибрати відповідні стабілізатори напруги з урахуванням ваших уподобань і нададуть необхідну технічну і консультаційну допомогу.