Участь у публічних тендерах — відповідальна справа. Тому електронні торговельні майданчики постійно вдосконалюють свої інструменти для того, щоб полегшити роботу постачальників. Сьогодні знайомимо вас із п’ятьма зручними інструментами майданчика SmartTender.biz.

Підписання документів за допомогою ЕЦП/КЕП

В системі Prozorro https://smarttender.biz/publichni-zakupivli-prozorro/ з’являється все більше тендерів, за умовами яких учасник має надати документи, підписані ЕЦП/КЕП. Тому з жовтня 2020 року на майданчику SmartTender.biz став доступним інструмент накладання електронного підпису одразу на сторінці подачі тендерної пропозиції. На відміну від сторонніх сервісів підписання документів, даний інструмент є безкоштовним, не має жорстких обмежень на розміри файлів та, що найважливіше, гарантує захищеність та цілісність документів підприємця.

Отримання довідки МВС про відсутність судимостей

Дана довідка є найважливішим документом, який має надати замовнику кожен переможець закупівлі. Якщо отримувати її в МВС самостійно, процес триватиме щонайменше тиждень (не враховуючи час на дорогу та черги).

Користувачі майданчика SmartTender.biz можуть отримати цю довідку максимум за два робочих дні — для цього їм достатньо лише заповнити форму на сайті.

Завантаження документів із хмарного сховища

Якщо ви берете участь у декількох закупівлях одночасно чи підряд або плануєте надсилати тендерну пропозицію у день, коли не матимете доступу до комп’ютера з робочими документами, ви можете завантажити усі необхідні файли в систему заздалегідь, використовуючи хмарний сервіс «Мої документи». Він доступний в особистому кабінеті користувача та дозволяє зберігати файли у зручному порядку, а потім за необхідності завантажувати їх у вашу тендерну пропозицію.

Аналітика по конкурентам

Ще один зручний інструмент, доступний в особистому кабінеті, і яким користуються всі підприємці для побудови успішної бізнес-стратегії — «Аналітика». З його допомогою можна проаналізувати дії конкурентів у системі Prozorro, зокрема побачити, в яких тендерах вони беруть участь найчастіше, та наскільки часто перемагають.

Безкоштовні юридичні консультації

Якщо у вас виникають питання до умов тендерної документації, є необхідність кваліфіковано поставити вимогу чи скаргу замовнику або розібратися з будь-яким іншим питанням у ході тендеру, ви можете замовити безкоштовну юридичну консультацію від фахівців майданчика. За необхідності ви також можете замовити повний супровід участі у закупівлі (така послуга є дуже зручною, особливо коли на кону стоїть перемога в тендері на велику суму).

Для того, щоб навчитися користуватися сервісами майданчика SmartTender.biz, переходьте до його розділу «Академія» за посиланням: https://smarttender.biz/akademiya/.