Захисні ролети прийшли на зміну незручним віконним решіткам. Такі вироби виглядають сучасно і гармонічно виглядають з будь-яким фасадом. Можна помітити, що захисні ролети у Львові все частіше використовуються для вікон житлових будинків, бізнес-центрів, бутиків, адміністративних установ.

Основні переваги захисних ролет

Сучасні рольставні виконують відразу кілька завдань:

  • Захист вікон від негативних впливів. Надійні ролети непогано витримують ударні навантаження, механічні та атмосферні впливи.
  • Захист від злому. Актуально для жителів перших поверхів, приватних будинків. Ролети попереджають проникнення зловмисників через вікна набагато ефективніше, ніж решітки.
  • Теплоізоляція. Рольставні здатні підвищити енергоефективність житла. Вони добре затримують тепло, що дозволяє економити на опаленні і електриці.
  • Звукоізоляція. Ролети служать додатковим шумовим бар'єром.
  • Захист від диму, бруду, пилу. Особливо актуально для об'єктів, які знаходяться недалеко від заводу або проїжджої частини. Кількість шкідливих речовин, які потрапляють з повітрям в квартиру, істотно знизиться.

При цьому ролети можна легко і швидко підняти. Тому вони не ускладнюють евакуацію людей з приміщення в разі надзвичайної ситуації. З вентиляцією і освітленням проблем теж не виникає. Рольставні цілком можна регулювати.

Що враховувати при покупці захисних ролет на вікна

Звертайте увагу на профіль рольставен. У продажу можна знайти конструкції з перфорованим і цільним елементом. Краще віддавати перевагу першому варіанту. Перфорований профіль дозволяє регулювати рівень освітлення.

Ще один важливий момент — товщина профілю. Чим більший параметр, тим надійніша конструкція.

Можна оцінити надійність рольставен по класу взломостійкості. На верхніх поверхах Р1 більш, ніж достатньо. Якщо вікна знаходяться в легкій досяжності, має сенс вибрати ролети класів Р3–Р5. Перевагою буде наявність антивандального захисту.

Враховуйте клімат регіону. Стандартні рольставні витримують сильний вітер. Можна купити ролети, розраховані на ураганні навантаження.

Відрізняється дизайн рольставен. Ролети можуть бути виконані в різних кольорах. Доступні форми коробів: круглі, напівкруглі, 20 °, 45 °, вбудовані.

Де купити надійні рольставні

Ролети на вікна пропонує компанія АЛЮТЕХ у Львові.. Доставка можлива по всіх містах України. У продажу представлені рольставні серій Prestige, Security, Trend. Конструкції відрізняються за характеристиками, дизайном, вартістю.