Замовники, як правило, зітхають з полегшенням, як тільки отримують в розробника закінчений сайт. Після того, як вони опублікували свій веб-сайт, вони припускають, що можуть покладатися на нього вічно!

Однак вони помиляються. Створення сайту аналогічно проектуванню будинку. Незалежно від того, наскільки досвідченого архітектора ви найняли, або як щедро витратилися на умеблювання будинку, вам доведеться починати його ремонт через деякий час. Або, зрештою, він втратить свою привабливість і зручність.

Так само вам потрібно постійно оновлювати веб-сайт. Якщо ви цього не зробите, ефективність вашого веб-сайту з часом знизиться. Ви, мабуть, задаєтеся питанням, коли саме слід робити редизайн сайту?

Ваш веб-сайт має високий показник відмов

Показник відмов говорить про відсоток відвідувачів, які відвідують лише одну сторінку вашого веб-сайту за один сеанс. Середній показник відмов становить від 40% до 55%. Якщо цей відсоток високий, це свідчить про те, що настав час для переробки сайту! Причина полягає в тому, що високий показник відмов означає погану взаємодію з користувачем.

Час завантаження займає більше 3 секунд

Якщо для завантаження вашого веб-сайту потрібно більше 3 секунд, відвідувачі підуть, не чекаючи його завантаження. Це звичайна практика. Відвідувачі нетерплячі і не будуть довго чекати. Ви можете скористатися тестерами швидкості, такими як tools.pingdom.com та gtmetrix.com, щоб перевірити швидкість завантаження веб-сайту.

Вміст ресурсу не регулярно оновлюється

Актуальний контент зацікавлює відвідувачів та спонукає їх відвідувати сайт знову і знову. Отже, він допомагає збільшити його відвідуваність. Якщо вміст вашого сайту протягом певного часу не змінюється, ви поступово втрачаєте вашу аудиторію.

Заклик до дії неефективний

Заклик до дії має вирішальне значення для коефіцієнта конверсії. Він повідомляє відвідувачам, що саме вони повинні робити, щоб зв’язатися з вами. Якщо заклик до дії на вашому сайті недостатньо переконливий або наочний, він не зможе виконати свою мету. Отже, ви втратите потенційних клієнтів.

Сайт не відображає імідж вашої торгової марки

Веб-сайт повинен бути відображенням іміджу організації. Він повинен відображати бачення, цілі та прагнення організації. Це важливо, щоб ваші відвідувачі пам’ятали про ваш бізнес. Такі речі мають тривалий вплив на підсвідомість відвідувачів.

Якщо ви хочете створити хороше враження на ваших відвідувачів, важливо, щоб усі елементи вашого веб-ресурсу були узгоджені з брендом вашої організації. Логотип, колір шрифту, розмір шрифту, стиль шрифту, колірна схема, а також тема повинні узгоджуватися із зображенням вашого бренду.

Адаптивний дизайн

Давно минули часи, коли люди відвідували веб-сайти лише на своїх настільних комп’ютерах. Широке використання смартфонів зробило відвідування сайтів з телефону нормою. За підрахунками, близько 60% загального веб-трафіку надходить з мобільних телефонів. Якщо ваш сайт не адаптований під мобільні телефони, тоді досить великі шанси, що ваш бізнес не лише втратить трафік, але й потенційних клієнтів.

Ви не отримуєте бажаних результатів

Ваш веб-сайт може бути ідеальним по дизайну, але він все одно буде вважатися марним, якщо не забезпечить результатів, яких ви очікували отримати. Так, естетика та світогляд веб-сайту важливі. Однак тут важливо зазначити, що обидва ці елементи вважаються важливими лише тому, що вони, як очікується, підвищать продуктивність, а також збільшення трафіку.

Якщо вони цього не роблять, вони просто ні до чого! Підприємства розробляють веб-сайти головним чином для розширення клієнтської бази та збільшення продажів. Якщо ви вважаєте, що ваш веб-сайт не сприяє досягненню цих цілей, то подумайте про переробку сайту.

Богдан Притуляк, веб студія «PBB design»