Що ж зазвичай вкладається в поняття «хороші вікна» і як вибрати саме такі? Загальновідомо, що пластикове вікно складається з профілю, фурнітури і склопакета. Саме їх якості складається якість вікна в цілому. Не забудемо додати до цього гумові ущільнювачі, а також фактор грамотної установки.

Останнім часом на металопластикові вікна у львові ціни (http://vikna-dveri.lviv.ua/) знижені.

Саме назва типу профілю завжди на слуху - компанії-виробники профілю вкладають чимало коштів в рекламу. У покупця може виникнути питання, чим же вони відрізняються один від одного? Зазвичай рекомендації обмежуються радою купувати вікна з профілю відомих марок, найчастіше - німецьких. KBE, Rehau, Thyssen, Veka, Salamander. Потрібно сказати, що більша частина профілю сьогодні не імпортується, а виробляється цими фірмами на території Росії.

Ви можете придбати ролокасети зовнішні львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/rolokasety/) в нашому магазині.

Так що ж таке профіль? Це порожнисті, влаштовані на зразок сот, планки, з яких складається рама вікна і його стулки. Виконані вони з цілком екологічного і негорючого полівінілхлориду. Один від одного вони відрізняються конструкцією - матеріалом, шириною, кількістю порожнин, які впливають на теплоізоляційні характеристики. Разом з якістю виготовлення все це впливає на ціну. Але не економте на профілі - якщо він недостатньо хороший, то вікно може «повісті»! Також слід купити ролокасети львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/rolokasety/).

Зазвичай, одна і та ж компанія виробляє декілька варіантів профілю для різного застосування - від звичайних будинків в середній смузі, до висотного будівництва або Крайньої Півночі. Наприклад, «класичні» системи шириною 60 мм, системи для холодних умов 70 мм і 80 мм для висотного будівництва. Такий профіль виробляє, наприклад, компанія Rehau. Як правило, в наших умовах цілком достатньо профілю в 60-68 мм з двокамерним склопакетом.

http://www.62.ua/list/22728