Завдяки всіляким сайтам знайомств і міжнародним шлюбним агентствам знайомство з чоловіком-іноземцем в наш час стало буденним явищем. Але тут слід проявити деяку обачність, оскільки з них багато не зовсім чесні, і можна познайомитися замість чоловіка зі звичайним шлюбним шахраєм. З цієї причини жінки, яким посміхнулася фортуна вдало вийти за іноземного громадянина, рекомендують звертатися виключно в авторитетні і перевірені агентства. У Рівному в середовищі дівчат і самотніх жінок, бажаючих своє щастя знайти з іноземцем, здобуло довіру і користується заслуженою репутацією перевіреного і надійного ресурсу агентство Замуж за иностранца на GoldenBrides.com.ua.

Якщо ви в Рівному одна з дівчат, яка поставила собі за мету втілити в життя свою мрію, вийшовши заміж за іноземного чоловіка, то ми б спочатку порекомендували постаратися відвідати країну, куди ви запланували поїхати, щоб познайомитися з місцевими звичаями і традиціями, краще пізнати її історію та культуру. Інший раз, приїжджаючи в абсолютно незнайоме місце, дівчина не може адаптуватися роками до нових традицій і місцевим менталітетом, оскільки вони їй здаються ворожими і далекими. Буде не зайвим, перш ніж остаточно переїхати на батьківщину свого майбутнього чоловіка, запросити для ближчого знайомства з візитом у відповідь свого обранця до вашого міста, в вашу країну, щоб гарненько один одного дізнатися. Адже справжнє живе спілкування не під силу замінити ніякому листуванню.

У нашій країні і в Рівному, в тому числі, багатьом дівчатам хочеться шлюбом поєднуватися з іноземцем, оскільки існує думка, що європейським або американським чоловікам властиво стежити за своїм здоров'ям і зовнішністю. Це так насправді, тому іноземним чоловікам вдається часто виглядати молодшими і доглянутими, ніж у нас їх одноліткам. Саме тому професійно і фінансово успішний іноземець середніх років, але  що молодо виглядає, може собі дозволити укласти шлюбні відносини з красунею, яка молодша порою на багато років.