З досвіду звернень користувачів, Apple Life відзначає найпоширенішу проблему з раптовою недоступність функції Face ID. Власники "яблучок" часто скаржаться на те, що телефон не хоче їх бачити.

Найчастішими причинами поганої роботи даної функції є програмний збій та механічні пошкодження сканера.

Модуль Face ID прив'язаний до материнської плати на програмному рівні і при заміні блоку на аналогічний він не буде працювати. Потрібно міняти взаємопов'язані між собою сенсор та материнську плату, що можна порівняти з покупкою нового гаджета.

У випадку, якщо причиною несправності даної функції були удар чи контакт з вологою, то гарантія не покриє ремонту.

Пропонуєм ознайомитись із рекомендаціями покращення роботи Face ID:

  • Не використовуйте дешевих захисних плівок для екрану.
  • Періодично протирайте передню панель IPhone.
  • Зніміть окуляри та інші аксесуари.
  • Змінюйте кут розташування iPhone, поступово піднімаючи його до рівня очей і вирівнюйте паралельно плоскості обличчя.
  • Не підносьте девайс близько до обличчя та не відставляйте на витягнуту руку, оптимальна відстань - від 30 до 50 см.

Ще одна поширена проблема - розбитий екран. Здається, що з виходом нових гаджетів Apple продумав все, окрім одного: для міцності та зносостійкості практично нічого не було зроблено. Ще й у нових iPhone скло розбивається не лише спереду, а й ззаду.

Що ж робити, якщо у Вас впав телефон чи Ви на нього сіли, внаслідок чого тріснув екран? Даний вид поломки можна швидко та легко усунути шляхом заміни дисплея. Для цього достатньо звернутися до нашого сервісного центру, де наші майстри грамотно та оперативно відремонтують Ваше "яблучко". В Apple Life якість виконання технологічно простих та складних операцій підтверджується гарантійними зобов'язаннями, тому Ви можете не перейматися за свій пристрій.