Знайомство з канцтоварами починається з дитинства. На протязі всього життя вони оточують людину в побуті та на роботі. До списку канцелярської продукції належить безліч товарів, які роблять життя комфортнішим. Придбати товари оптом пропонує компанія «Канцмайстер».

Оптові постачання кацтоварів

На сайті компанії «Канцмайстер», що спеціалізується на дистрибуції канцелярської продукції з 1998 року, представлено понад 55 тисяч найменувань товарів. Щоденно асортимент товарів поповнюється новими надходженнями.
На офіційному сайті компанії
https://kancmaster.com.ua/ представлено 500 категорій канцелярської продукції.
Клієнти можуть обирати товари найвідоміших брендів. (Пропонується продукція близько 200 провідних виробників).

Робота з клієнтами

Менеджери компанії «Канцмайстер» мають високу професійну підготовку, та можуть допомогти клієнтам обрати найкращі зразки товару будь-якої категорії. Покупцям пропонуються:
- приладдя для школи;
- канцтовари для офісних працівників;
- товари для занять творчістю;
- рюкзаки для школярів.
Асортимент шкільних товарів задовольнить першокласників й учнів старшої школи, це: ручки та олівці, лінійки та готовальні, пензлі та фарби, обкладинки для книг та зошитів.
Офісним працівникам сподобаються зручні щоденники та теки різних видів, біндери та степлери, діркопробивачі та набори необхідних аксесуарів для робочого столу. 
Постійно оновлюється паперова продукція, яка представлена блокнотами, альбомами, шкільними зошитами та обліковими книгами, папером для креслення та ксерокопіювання.

Магазинам канцтоварів вигідна співпраця з компанією «Канцмайстер», бо вони можуть не марнувати час на пошук продукції, а зібрати весь необхідний асортимент товарів в одній заявці. Зручна навігація сайту дозволяє швидко знайти товари потрібної категорії. Для оформлення замовлення можна скористатися комп’ютером, планшетом, телефоном. «Канцмайстер» пропонує клієнтам зручні умови оплати. Доставлення замовлень організовано по всім регіонам України. Для цього використовується транспорт експрес-служби «Нова Пошта». По території Києва та сусідніх областей компанія здійснює доставлення власними силами. Складські приміщення площею 2000 м2 заповнені канцелярською продукцією, тому затримки з виконанням замовлень не допускаються. Клієнти отримують якісну продукцію в обумовлений термін.