Сплав в Карпатах єдине місце в Україні, де проходить справжній рафтинг, який відомий усім поціновувачам водного драйву та адреналіну.

Рафтинг на річці Черемош

Сплавлятися на річці Черемош - це незабутні та яскраві емоції. Приїхавши сюди, туристи відразу потрапляють під вплив чар місцевої природи її безкрайніх просторів та сили. Річку оточують височенні столітні сосни, скелі та полонини. Течія річки сильна та потужна, постійно чути шум від падаючої води. Сплавляючись по такій воді учасники відчувають дикий і неприборканий характер  природи, її міць та потужний приплив адреналіну. Річка хвиляста, має круті повороти, входити в які на великій швидкості досить важко, але можна, тим більше, що це підсилює враження. 

Рафтинг тури з компанією «Скити»

Відмінністю турів з рафтинг клуб Скита - це максимальний адреналін та екстрим. Робота організована таким чином, що буде цікаво професіоналам, любителям гострих відчутті, аматорам та навіть дітям.

Компанія пропонує чотири варіанти туру:

  1. Рафтинг + 2061 метр. Сплав Чорним Черемошем та сходження на Говерлу.

  2. 3D-екстрим – поєднання декількох видів екстремального відпочинку за два дні.

  3. 20 км річкою Прут – вибір впевнених в собі шукачів пригод.

  4. Карти, гори, 2 весла – 3 дні на просторах Карпатських гір, сплав на р. Прут, вечори в компанії гуцулів та знайомство з їх традиціями та культурою.

Рафтинг тури передбачаюсь повне екіпірування учасників, забезпечення них всіма засобами безпеки та комфорту. Обладнання, яке використовують інструктори має сертифікацію та якісне походження. Варто зазначити, що й самі інструктори – це професіонали високого рангу, що мають тривалий досвід в професії, додатково володіють навичками навчати та допомагати.

Досвідчені інструктори допоможуть згуртувати команду, пояснити їй маршрут та план дії на воді. Такий відпочинок дарує не лише радість та адреналін – це й також робота в команді, адаптація до незручних умов та пошук виходу зі складної ситуації.

Як записатись на рафтинг-тур

Для тих, хто хоче відчути себе частиною природи та стати в двобій з силою води, необхідно перейти на сайт компанії «Скити», заповнити форму та очікувати дзвінка менеджера. Відвідувач сайту може самостійно прочитати подробиці запропонованих турів, ціни та відгуки користувачів. На сайті також є контактна інформація, за йогою можна зв’язатись с представниками компанії та погодити час та вартість туру.