Ви займаєтеся імпортом або можливо експортом якоїсь продукції? Чи може плануєте зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю? Тоді вам гарантовано необхідно більше дізнатися про таку послугу як митне оформлення вантажів. Отже, нумо розберемося в цьому більш детально.

Що ж за процедура така митне оформлення вантажів?

Для тих, хто ще не знайомий з тим що таке митне оформлення вантажів відзначимо, що це спеціальна процедура декларування того чи іншого товару перед державними перевірчими органами. Проводиться вона для того, щоб сплатити податки, в тому числі мито, акциз та ПДВ до бюджету держави. Крім того, це ще й походження санітарного, технічного та фінансового контролю з метою забезпечення безпеки на митній території. Іншими словами, процедуру ще називають митне очищення або розмитнення.

До слова процедура є важливою та невіддільною частиною будь-яких імпортних і експортних операцій. Саме тому якщо діяльність вашої компанії самим прямим чином пов'язана із зовнішньою торгівлею радимо вам не займатися цими моментами самостійно оскільки один невірний крок або помилка можуть просто зробити так, що вантаж заморозиться та всі раніше складені домовленості зірвуться й відповідно внесуть кардинальні зміни в фінансову модель вашої поставки.

Хто саме може допомогти з митним оформленням?

Якщо ви ні в якому разі не хотіли б ризикувати ні своїм часом, ні своїми грошима просто зверніться до послуг підприємства East-West Logistic, фахівці якого понад 15 років успішно надають митно-брокерські послуги в Києві та по всій країні.

До основних переваг співпраці з компанією віднесемо кілька наступних:

  • У підприємстві працюють співробітники з величезним досвідом роботи, які як ніхто інший вміють відстоювати вартість товару на митниці.
  • Оскільки досвід компанії складає більш як 15 років, це дозволило співробітникам навчитися на своїх помилках та надалі не допускати їх в роботі з клієнтами.
  • East-West Logistic – член громадської ради при митному комітеті.

До слова, провідні фахівці дуже люблять братися не тільки за легкі, але й за неймовірно складні проекти тому як вони допомагають їм вчитися і розвиватися при цьому, приносячи користь усім своїм клієнтам.