Пересування у сучасних містах стає все більшою проблемою. Громадський транспорт не задовольняє потреби населення. У Львові питання транспорту особливо актуальне, бо це культурний центр країни, який привертає увагу тисяч українських туристів та гостей з інших країн. У Львові все популярнішим стає прокат авто. Компанія ALIN надає клієнтам цю послугу з 2016 року.   

Послуги компанії ALIN

Компанія володіє великим парком автомобілів, який задовольнить різні запити клієнтів. Вони можуть орендувати елітні автомобілі або обрати бюджетні моделі, які мають гірші технічні показники, але забезпечують достойний рівень комфорту при пересуванні. Клієнтам пропонується:

  • прокат автотранспорту без послуг водія;
  • прокат авто з водієм;
  • оренда з правом викупу.

Послуга АСИСТАНС передбачає надання юридичної та технічної підтримки водіям та власникам автотранспорту.

Оренда з водієм

Оренда автомобілів з наданням послуг водія стає все популярнішою. Жителів міста не задовольняє робота громадського транспорту, постійні виклики таксі також не розв’язують проблему. Персональний автомобіль з водієм, який залишається у розпорядженні клієнта на добу виявляється вигіднішим за регулярні поїздки на таксі. Для роботи, яка передбачає зустрічі в різних кінцях міста, послуга особливо корисна.
Оренда з водієм допоможе туристам краще познайомитися з містом, забезпечить читке виконання святкових заходів (ювілеїв, весіль, корпоративів). 
Клієнт отримує автомобіль в ідеальному технічному стані, не треба піклуватися про ремонти, ТО, страхування. За безпеку на дорозі відповідає лише водій, тому клієнт може насолоджуватися поїздкою.

Переваги компанії ALIN

Компанія надає оренду автомобілів на вигідних для клієнтів умовах. Їм надаються застраховані на випадок поломок автомобілі. Водій та пасажири також мають страховки від можливих нещасних випадків. Співпраця з ALIN вигідна клієнтам, бо:

  • компанія здає в оренду лише нові авто, випущені не раніше 2016 року;
  • вартість оренди без водія доступна населенню (від $19);
  • оформлення оренди не займає багато часу, отримати авто можна за 6-12 годин;
  • клієнт може вибрати для себе зручну форму оплати послуги (готівкою, банківським переказом, через термінал з використанням банківської картки);
  • для отримання машини в оренду необхідно представити лише паспорт та посвідчення водія;
  • для поїздок з малюком надається дитяче крісло;
  • в автомобілях може встановлюватися додаткове обладнання, яке підвищує рівень комфорту в дорозі. 

Автовикуп

Клієнтам компанії ALIN надається можливість взяти автомобіль в оренду з правом подальшого викупу. Оплата вартості автомобіля розтерміновують на 12 місяців. Послуга надає можливість здійснити мрію про власне авто. Клієнту не треба вносити перший внесок. Автомобілі, що надаються в оренду з викупом не використовувались у прокаті, вони мають страховий поліс КАСКО та довідку про проходження технічного огляду, укомплектовані GPS трекерами, а паливний бак заповнений по вінця.   
Клієнт має право без штрафних санкцій достроково викупити автомобіль, або розірвати угоду, а транспортний засіб повернути компанії.
Компанія
ALIN проводить лояльну політику у сфері ціноутворення. Клієнтам пропонуються різні знижки, сума яких може складати 30% орендної плати. Готелі, які являються партнерами компанії, надають знижки туристам, що подорожують на орендованих в ALIN автомобілях.

Оренда автомобілів забезпечує комфортні умови для професійної діяльності та комфортного відпочинку. Це вигідна та зручна послуга.