Останніми роками економічна ситуація в Україні погіршала, тому трудових мігрантів стало більше. Частіше українці звертають свою увагу на сусідню Польщу. Країна увійшла у Євросоюз, місцеве населення отримало змогу їхати на заробітки в країни з більш розвиненою економікою. Робота в Польщі приваблює заробітчан своєю стабільністю, гарною заробітною платою, шансом назавжди емігрувати за кордон. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» надає можливість знайти офіційні вакансії від роботодавців. Ми готові допомогти в оформленні документів, ознайомити з умовами праці, відгуками в рубриці Польща робота.

Умови працевлаштування в Гданську

Гданськ – одне з красивіших промислових міст Польщі, відомий морський порт. За рівнем заробітної плати це місто займає друге місце в рейтингу, одразу після столиці. Робота в Гданську – це вакансії у суднобудівному спрямуванні, в галузі інформаційних технологій та інших сферах. Процедура працевлаштування в цьому місті звичайна для Польщі:

 • заздалегідь знайти вакансію у польській компанії;
 • підписати угоду;
 • отримати дозвіл на роботу;
 • відкрити робочу візу.

Працювати без робочої візи можна українцям, які мають біометричний паспорт, запрошення від роботодавця та планують перебувати не більше ніж 3 місяці впродовж півроку в Польщі. З таким документом можна відвідувати Гданськ, чи будь-яке інше місто з метою туризму. Якщо шукач планує працювати більше 180 днів, слід отримати дозвіл від Воєводства або Управління у справах іноземців. Вакансії на роботу в Польщі для жінок пропонують працевлаштування на посади без досвіду роботи в різних сферах торгівлі, обслуговування, туризму.

Як знайти вакансії в Гданську

Кожного року в місті проводиться ярмарок вакансій. Можна відвідати його як турист, спробувати знайти роботодавця, подивитися вакансії в агенціях чи інтернеті, поспілкуватися з мігрантами в соціальних мережах. Значно простіше знайти роботу в Польщі для чоловіків. Компанія Марисюка пропонує офіційну інформацію про пропозиції для молоді, є актуальна робота в Гданську для жінок. Найбільш потребують робітників такі галузі міста:

 • суднобудівна та ремонтна;
 • нафтохімічна;
 • фармацевтична;
 • харчова промисловість;
 • косметична та ювелірна;
 • електроніка, телекомунікації, інформаційні технології.

Легальна робота в Гданську можлива за умов гарного володінні мовами у відомих польських та міжнародних компаніях, які розташовані в місті: Crist (суднобудівна), Skanska (будівництво), Delphi (автозапчастини), Intel (інформаційні технології), Ziaja (косметика) тощо.

Працевлаштування в Познані

Познань – важливий діловий, культурний та науковий центр, розташований у економічно розвиненому районі. Робота в Познані для чоловіків та жінок – це реальний шанс покращити свій добробут. Пропозицій багато для іноземців з низьким рівнем кваліфікації, спеціалістів робітничого профілю, які не вимагають знань мови. Для високооплачуваних професій необхідні знання мов. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі без посередників, звертайте увагу на умови контракту, обирайте перевірені фірми.

У Познані є багато відомих компаній: Netguru, Allegro Group, Volkswagen Poznan, Espeo Software, Clar System, куди можна подати своє резюме. Вакансії в місті пропонуються в залежності від статі, так жінкам пропонують:

 • робота в Познані медсестрою;
 • доглядальницею, прибиральницею;
 • швачка, покоївка;
 • пакувальниця.

Ми пропонуємо інформацію та відгуки для тих, кому цікава робота в Познані для жінок. Популярними вважаються вакансії для чоловіків: водій, будівельник, зварювальник, слюсар тощо.

Сьогодні зарплати в Польщі достатньо високі. Так, у Познані середня заробітна плата складає у 2020 році 1120 євро на місяць, у Гданську – 1350 євро. Таким чином іноземний робітник може розраховувати на щомісячний дохід у 500-1500 євро, що залежить від досвіду і кваліфікації. Робота за кордоном має сенс для тих, хто бажає покращити свій добробут, вдосконалити мову, розширити кругозір.