Українські забудовники не перестають зводити сучасні комфортабельні будинки, незважаючи на кризисні явища в економіці. У свою чергу люди продовжують купувати нерухомість, оскільки по оцінках експертів зниження цін найближчим часом не передбачається. До того ж за останні декілька років в Україні значно підвищилася якість будівництва житлових будинків, що підтверджують дослідження відомого блогера Ірини Романової, з якими можна ознайомитися на її власному блозі http://gdevkievezhithorosho.com.

Сьогодні ми пропонуємо порівняти ціни нових будинків у Рівному, які з'являться в місті вже до кінця 2016 року та аналогічних споруд в Ірпені під Києвом.

Що нового в Рівному?

На вул. Гагаріна зараз зводиться цілий квартал, що складається з 9-12-поверхових будинків, розрахованих на 900 квартир. Забудовник обіцяє здачу перших секцій вже цього року. Будинки зводяться за монолітно-цегельною технологією, запланована наземна парковка, благоустрій території. Стартова ціна за 1 квадратний метр – 9 300 гривень.

На Київській вулиці повним ходом йде зведення мікрорайону таунхаусів і котеджів «Нова світ». Споруди зводяться за сучасною технологією, в кожній з них спроектовано по 2-4 квартири. Передбачені гаражні бокси, власна інфраструктура. Вартість одного квадратного метра складає 15 940 гривень.

Ще один об'єкт – котеджний житловий комплекс «Комфорт Хаус» на вул. Щаслива, 30-32, який вже був зданий в першому кварталі цього року. На упорядкованій території з автомобільними проїздами, дитячими майданчиками і власними об'єктами соцкультпобуту розташувалися 20 комфортабельних будинків. Ціна за квадратний метр – 11 710 гривень.

Чим здивує Ірпінь?

У свою чергу в Ірпені також з'явиться декілька будинків з подібним рівнем цін. Наприклад, ЖК «Парковий» на вулиці Северіновській від забудовника Comfort Life – новобудова комфортного класу заввишки 10-11 поверхів з автономним опалюванням, зведена за монолітно-каркасною технологією. Вартість квадратного метра житла дорівнює 11 050 грн.

Ще один схожий варіант – ЖК «Сосновий двір», розташований як раз біля кордонів лісового масиву. Будинок складений з трьох секцій заввишки 10 поверхів. Передбачено автономне опалювання, паркінг для авто, дитячий майданчик. Ціни стартують від 10 500 гривень за метр квадратний. 

Звичайно ж, це далеко не всі пропозиції на ринку первинної нерухомості, тому потенційним покупцям є з чого вибирати, незалежно від їх місцезнаходження!