Вибираючи проектор, сформулюйте завдання (бізнес, будинок, освіта, виставки ...). Подумайте, в якому приміщенні планується експлуатація? Які бувають проектори, які можуть підійти вам? Яке передбачуване відстань між пристроєм та екраном? Хоте встановити устаткування «навічно» або постійно переносити його з місця на місце? Які джерела контенту потрібно підключити? Які відеоматеріали збираєтеся дивитися? Чи потрібна інтеграція в IT-простір або систему «Розумний будинок»? Відповіді на ці та інші питання допоможуть підібрати підходящий професійний проектор.

В інтернет-магазині flytechnology.ua ви можете прямо зараз дуже вигідно придбати проектор xgimi h2!

Застосовність проектора в тій чи іншій інсталяції можна оцінити за паспортними даними

  • Яскравість - потужність світлового потоку, «кількість» світла, яке випромінює устаткування. Для кинотеатральной моделі досить яскравості 1000 ANSI Лм, для офісу та освіти порядку 3000-5000 ANSI Лм, а для великих кіноеатров і шоу-програм зазвичай застосовують надпотужні проектори з яскравістю 10000-15000 ANSI Лм.
  • Контрастність - здатність проектора одночасно відтворювати найсвітліші і найтемніші ділянки зображення, опрацьовувати всі градації сірого для найкращої передачі кольору.
  • Дозвіл - кількість пікселів матриці, яка формує зображення по горизонталі і вертикалі. Чим більше дозвіл, тим вище чіткість і детальність картинки.
  • Проекційне співвідношення - залежність ширини зображення від дистанції. Моделі з зумміруемим об'єктивом мають змінним проекційним співвідношенням. Проекційним співвідношенням менше одиниці мають ультракороткофокусние проектори. Наприклад - коефіцієнт 0,5 означає що з метрової дистанції картинка буде мати ширину два метри. А при проекційному співвідношенні 2 для отримання двометрової ширини потрібно дистанція 4 метри.