Часто хто плутає ці два терміни, позаяк ці дві азартні ігри дуже схожі між собою. А точніше — одна гра є потомком іншої, а саме відео-слоти це такий новий вид ігрових автоматів при тому, що ігрові автомати теж продовжують існувати.

Ясно, що сучасний світ азартних ігор зовсім не такий, як був якихось 15 років тому. Багато що змінилося. Наприклад, ігрові автомати були досить простими - треба було крутити барабан і чекати на комбінацію, зазвичай, трьох символів. Сьогодні ж можливості набагато ширші і більші. Сьогоденні ігрові автомати — це не автомати, а справжні багаторівневі ігрові машини, які тепер гемблери називають відео-слотами. Потужні та прогресивні ігри, які ввібрали в себе все те добре, що існує серед цифрових технологій.

Але чим же відрізняються відео-слоти від ігрових автоматів? Ось невеликий список того, що гравець може знайти в відео-слотах:

  • існує дуже багато ігор з найрізноманітнішими сценаріями від міфів давньої Греції до всяких пригод або класичних фруктових тем
  • дуже яскравий дизайн та візуальне оформлення слотів
  • є можливість обирати, в які слоти грати: в прості чи в багатолінійні, що дозволяє підвищити свої шанси на перемогу, запускаючи одночасно декілька ліній барабанів
  • можливість грати як на комп”ютері так і з мобільних пристроїв (планшет, мобільний)
  • можливість грати у гральні автомати без безпосередньої реєстрації

Також треба зауважити, що саме в відео-слотах є можливість грати в режимі демо-гри, аби краще придивитися до гри і більш точно зробити свій вибір на користь того чи іншого слота.

Таким чином, щоб підсумувати все вищесказане: відео-слоти сьогодні — це надзвичайно технологічна гра, в якій є цікаві сюжети, а також гарна графіка з приємним музичним супроводом.