Вас цікавить посилення потенціалу вашої компанії, щоб прорватися на висоту бізнесу? Чим вище рівень вашоi компаниii на ринку, тим бiльше вiн потребуе зусилль. З підтримкою сотень співробітників, багатьох бізнес-підрозділів і офісів по всьому світу підтримання порядку є складним завданням. Бітрікс24 вирішує складні проблеми великих компаній, перетворюючи їх в ефективну і надійну систему. Знайте, що організація віддаленого офісу дозволяє контролювати роботу з будь-якої точки світу.

Особливості Бітрікс24:

  • Повне управління проектом. В програму вбудовані механізми планування зустрічей, резервування ресурсів, підтвердження і нагадування. Бітрікс24 пропонує великі механізми автоматизації продажів, управління кадрами і звітністю. Оптимізувати процеси і побачити повну картину компанії.
  • Вирішуйте бізнес-завдання і підвищуйте продуктивність, використовуючи уніфіковані комунікації;
  • Отримайте лояльність і довіру клієнтів через багатоканальний сервіс;
  • Зосередьтеся на людях завдяки комплексній системі управління персоналом і залученості співробітників;

Ви втомилися від зростаючих очікувань клієнтів? У сучасному світі, орієнтованому на дані, управління взаємовідносинами з клієнтами грунтується головним чином на автоматизації та аналізі продажів. «Бітрікс24» допомагає виявити приховані потреби клієнтів і створити персоналізований досвід покупок, що призводить до підвищення лояльності до бренду. Організація віддаленого офісу за допомогою Бітрікс 24, це повноцінна організація роботи, яка покращує управління компанією і розширює можливості. Додатки забезпечені всіма необхідними інструментами для підтримки роботи, тому у вас не буде проблем. Скористайтеся перевагами вже сьогодні!