Перш ніж дати відповідь на питання, як захиститись від електромагнітного випромінювання, з’ясуємо, що це таке. Електромагнітне поле, яке провокує електромагнітне випромінювання, можна вважати особливою формою матерії, за допомогою якої здійснюється взаємодія між зарядженими частинами. Це взаємопов’язані між собою перемінні електричні й магнітні поля.

Електромагнітна енергія – невід’ємна частина життя сучасної людини. До джерел електромагнітного випромінювання слід віднести смартфони, планшети, комп’ютери і більшу частину побутової техніки. Наслідком довгого перебування в такому середовищі стає не тільки головний біль, а й більш серйозні захворювання. Результат дії електромагнітного поля провокує розвиток різноманітних хвороб, переважно в найбільш ослаблених частинах організму. Ми можемо спостерігати цю дію, як зміну структури нервових клітин, складу крові, деформацію системи кровообігу, патології ендокринної системи, понижений імунітет.

Захист від електромагнітної енергії обов’язків не тільки на виробництві, але й на вулиці, на роботі й навіть вдома.  І в цьому вам може допомогти використання засобів індивідуального захисту:

1.       Екрануючі фарби – це найкраще рішення для захисту вашої оселі. Їх ви можете придбати перейшовши за посиланням https://nanomarket.ua/zasobi-zakhistu-vid-elektromagnitnogo-viprominuvannya/, на сайті магазину «Наномаркет». Цей товар характеризується ідеальною корозійною стійкість, чудовими екрануючими властивостями, має універсальне покриття, ретельно підібрані інгредієнти високої якості. Ці засоби забезпечують захист від впливу електромагнітного поля як високих, так і низьких частот. Завдяки екологічності фарби, її можна використовувати і ззовні, і зсередини приміщення.

2.       Екрануючі тканини використовуються для виготовлення штор, занавісок, ширм у промислових, домашніх, медичних та лабораторних приміщеннях. Перейшовши за посиланням, ви зможете придбати ряд уже готових рішень, що зекономить ваш час і дозволить відчувати себе захищеними.

3.     Екрануючий одяг. Якщо особливості виконання ваших професійних обов’язків передбачають небезпеку дії електромагнітного випромінювання, або періодично вам доводиться потрапляти під такий вплив, на допомогу прийдуть індивідуальні засоби захисту від електромагнітного поля, такі як екрануючий одяг, головні убори. Придбавши такі речі, ви будете незалежні від зовнішніх обставин і зможете відчувати себе захищеними в будь-якому місці та ситуації – у приміщенні, транспорті, на вулиці, вдома й на роботі. Інтернет-магазин «Наномаркет» пропонує широкий асортимент товарів, який поєднує в собі нейтральний дизайн та високі функції захисту.

Сьогодні наше життя багато в чому залежить від технічного розвитку цивілізації. Ми не уявляємо свого існування без електроенергії та техніки, транспорту і телебачення. Але ми не враховуємо той факт, що завдяки такому потужному технічному прогресу, наше здоров’я опинилось також під сильним ударом. Тож захистіть себе та своїх близьких вже зараз.