Sweet.tv - онлайнове телебачення з новітніми можливостями: підключенням декількох пристроїв одночасно, контроль над ефіром, домашній кінотеатр, дистанційний перегляд. Всі ці послуги за прийнятною ціною.

Зупинити мить

Прикро, коли ви пропускаєте цікавий момент хвилюючого вас сюжету улюбленого фільму, цікавої передачі або спортивного матчу. Але з появою функції керуючої ефіром ви зможете «зупинити час» на sweet.tv. У вас з'явилася можливість скористатися «паузою» і поставити перегляд на «стоп» або переглянути ефір після його закінчення.. Це є величезною перевагою, коли ви не прив'язані до часу.

Мій TV завжди зі мною

Ні кому ні чуже нудьгувати перебуваючи в дорозі, на дачній ділянці або в подорожі. І в цей момент у нас з'являється бажання взяти з собою свій улюблений телевізор, так би подивитися улюблений фільм або цікаве тв-шоу. Але тепер це стало реально. Sweet, пропонує дивитись тв онлайн на всіх гаджетах, де б ви не знаходилися, основним критерієм є те, щоб там був інтернет.

Задоволений кожен

Все до болю знайома ситуація, коли всі члени сім'ї сидять перед екраном телевізора. І тут стає зрозумілим той факт, що кожна людина має свої переваги, і хоче дивитися телевізор із задоволенням. На допомогу цій ситуації приходять нові можливості Sweet.tv, де кожен може дивитися те, що хоче. Варто також відзначити, що підключення відразу п'яти пристроїв одним абонентом це реально в умовах даного телебачення. З огляду на такі революційні стрибки в технологіях можна скористатися одним пакетом одразу кільком сім'ям одночасно.

Будинок - кращий кінозал

Підключивши Sweet.tv ви відчуєте ряд переваг:

  • Відсутність реклами
  • Відсутність вірусів
  • Ідеальна якість перегляду
  • Справжній домашній релакс
  • Доступ до культових серіалів і фільмів різних напрямків і жанрів
  • Доступ до кінотеатру онлайн.

Як підключити Sweet.tv?

Для цього вам потрібен доступ до інтернету. Зареєструвавшись на сайті www.sweet.tv ви вибираєте зручний для вас тарифний пакет. Скориставшись мінімальної абонентською платою в 47 гривень ви отримуєте доступ до перегляду більше 150 каналів цифрового телебачення для всіх членів сім'ї:

  • Дитяче ТБ
  • Тематичне ТВ
  • Загальнонаціональне ТВ
  • Доступ до кінотеатру в онлайн режимі.

Sweet.tv це інтерактивне телебачення, про яке мріють багато і яке доступне всім! З цієї та іншої інформації про вашому цифровому провайдера ви можете ознайомитися перейшовши по вище зазначеної активному посиланню. Також, якщо у вас виникли питання, наші компетентні співробітники вичерпно дадуть відповідь на них за координатами вказаними на головній сторінці Sweet.tv.